Kietas plaukų kondicionierius hover image

Kietas plaukų kondicionierius

Kietas kondicionierius plaukų galiukams neapsunkina plauko \labai ekonomiškas – naudojant kas antrą dieną užteks beveik pusei metų! puikiai tinka sausiems, dažytiems, šiurkštiems ..

13,00€
Kietas šampūnas „Kanapė“ hover image

Kietas šampūnas „Kanapė“

Linkusiems greitai riebaluotis, ilgesniems plaukams! Su žaliuoju moliu, kanapių aliejumi, B5, keratinais ir dilgėlių ekstraktu. Šis kietas šampūnas puikiai išplauna ilgus, riebi..

14,00€
Kietas šampūnas „Levanda“ hover image

Kietas šampūnas „Levanda“

Normaliems, ilgiems plaukams! Su levandų ekstraktu, keratinais ir baltuoju moliu. Šis kietas šampūnas puikiai išplauna ilgus plaukus, jie spindi ir lengvai šukuojasi, net ir be..

14,00€
Kietas šampūnas „Medetka“ hover image

Kietas šampūnas „Medetka“

Sausesniems, ilgiems plaukams! Su simonsidijų aliejumi, keratinais, B5, ryžių proteinais, medetkų ekstraktu. Šis kietas šampūnas puikiai išplauna ilgus, išsausėjusius, plaukus, ..

14,00€
Kietas šampūnas „Rožė“ hover image

Kietas šampūnas „Rožė“

Skirtas sausesniems, ilgiems plaukams! Su Šilku, Argano aliejumi, erškėtuogių ekstraktu. Šis kietas šampūnas puikiai išplauna ilgus, išsausėjusius, plaukus, jie spindi ir lengva..

14,00€
Kietas šampūnas „Sapropelis“ hover image

Kietas šampūnas „Sapropelis“

Skirtas nualintiems, silpnesniems, linkusiems pleiskanotis, ilgiems plaukams! Su sapropeliu, anglimi, varnalėšų ekstraktu, siera, B5 ir keratinais. Šis kietas šampūnas puikiai i..

14,00€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (viso puslapių - 1)