Burbono vanilės ankštis hover image

Burbono vanilės ankštis

Išbandykite tikrą vanilę ir Jūs nustebsite, kokia aromato ir skonio galia slypi tuose mažuose juoduose taškeliuose – vanilės sėklytėse, esančios jos ankštyje. Vanilė naudojama kep..

4,50€
Džiovinti jūros kopūstai

Džiovinti jūros kopūstai

Džiovinti jūros kopūstai – natūralus jodo šaltinis. Oficialus jūros kopūstų pavadinimas – laminarija. Japonijos, Ochotsko, Baltojoje ir Karsko jūrose auga per tris dešimtis šio ..

1,99€
Ekologiški džiovinti svogūnai

Ekologiški džiovinti svogūnai

Džiovinti svogūnai turi aromatingą kvapą. Jų dedama į troškinius, daržovių sriubas, padažus ir kitus patiekalus. SUDĖTIS. Svogūnai 100 %. Sertifikuotas ekologiškas produktas. ..

3,00€
Meškinis česnakas

Meškinis česnakas

SUDĖTIS – 100 % meškinis česnakas. Meškinis česnakas (Allium ursinum) yra vienas seniausių pasaulyje vaistinių augalų. Senoliai teigia, kad šio augalo sąžalynų, pabudę po ilgo ..

1,50€
Raugerškio uogos

Raugerškio uogos

Raugerškis, arba dar kitaip vadinamas barbarisas yra Azijos šalių prieskonis Rytų kraštuose džiovintos raugerškio uogos naudojamos kaip pagardai mėsai, bei daržovėms, kad praturtin..

1,80€
Rūkytos raudonos saldžiosios paprikos

Rūkytos raudonos saldžiosios paprikos

Naudojamos mėsos, ryžių ir makaronų patiekalams, pomidorų valgiams, paukštienai, padažams gardinti. Visiems patiekalams suteiks lengvą dūmo aromatą. Kilmės šalis – Ispanija. Laiky..

1,50€
Stevijos lapeliai hover image

Stevijos lapeliai

Stevia – tai daugiametis augalas, iš pažiūros niekuo neišsiskiriantis iš kitų žaliųjų augalų, o lapelių forma dar šiek tiek panašus ir į mėtas ar dilgėles. Tačiau viena savybe stev..

1,80€
Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (viso puslapių - 1)