Ekologiška ceremoninė matcha arbata iš Japonijos hover image

Ekologiška ceremoninė matcha arbata iš Japonijos

Ceremoninė matcha – tai aukščiausios kokybės žaliosios arbatos milteliai, kurie naudojami japonų tradicinėje arbatos ceremonijoje jau beveik tūkstantmetį. Ji gaminama iš šešėlyje a..

19,99€
Veganiška Matcha Latte 3in1 hover image

Veganiška Matcha Latte 3in1

Naujoji Matcha latte 3 in 1 - tik augalinės kilmės ingredientai! Sukūrėme paprastesnį ir patogesnį būdą pasigaminti veganiškos Matcha lattes arbatos gėrimui. Nebūtina plakti šlu..

10,80€
Žalias gaurometis hover image

Žalias gaurometis

SUDEDAMOSIOS DALYS100 proc. siauralapio gauromečio lapeliaI (lot. Epilobium angustifolium, angl. Fireweed, vok. Schmalblättriges Weidenröschen, kitaip ožkarožė) SIAURALAPIO GAUR..

5,00€
Žalioji arbata  „Aha“ su kanapių žiedynais ir ženšeniu

Žalioji arbata „Aha“ su kanapių žiedynais ir ženšeniu

100 naujienų varžosi dėl tavo dėmesio ir 100-ui reikalų reikia atiduoti 100% savęs. Bet tik kai viduje ramu, gimsta svarbiausios dienos įžvalgos: ateina Aha! akimirka. SUDEDAMOSIO..

4,99€
Žalioji arbata  „Aha“ su kanapių žiedynais ir ženšeniu, 50 g (pak.)

Žalioji arbata „Aha“ su kanapių žiedynais ir ženšeniu, 50 g (pak.)

Žaliosios arbatos, ženšenio ir kanapių derinys, kurtas besimokantiems, daug dirbantiems ir informacija apkrautiems. 100 naujienų varžosi dėl tavo dėmesio ir 100-ui reikalų reikia a..

2,99€
Žalioji arbata  „Atogrąžų rojus“

Žalioji arbata „Atogrąžų rojus“

Kilmės šalis – Kinija. Kokybės sertifikatas – QS.SUDEDAMOSIOS DALYSŽalioji Sencha, Formosa Gunpowder, liofilizuotos guavos (4%), pasiflora, apelsinų ir medetkų žiedai. Gali būti ri..

3,25€
Žalioji arbata  „Karališka“

Žalioji arbata „Karališka“

Karališko skonio arbata – medaus krūmo raudonosios ir žaliosios arbatų mišinys su uogomis ir žiedlapiais. Nuostabios spalvos, saldžiomis uogomis ir gėlėmis kvepianti arbata, harmon..

4,59€
Žalioji arbata „9 drakonai“ hover image

Žalioji arbata „9 drakonai“

Arbata nuo Devynių drakonų kalno. Plonai susukti, sidabriškai žalsvi lapeliai užplikyti atskleidžia vynuogių, kaulavaisių natas, gaivų skonį ir lengvą arbatos kūną. Auginama arbato..

6,49€
Žalioji arbata „Braškės šampane“

Žalioji arbata „Braškės šampane“

SUDEDAMOSIOS DALYSŽalioji „Sencha“, razinos, braškės, rožių pumpurai, kvapai, levandų žiedlapiai Kokybės sertifikatas – QS. Geriausia iki: (žiurėti ant pakuotės).Kilmės šalis..

5,50€
Žalioji arbata „Ceilono Sencha“

Žalioji arbata „Ceilono Sencha“

Žalioji arbata Ceilono Sencha. Kokybės sertifikatas: QS Gamintojas:  Geriausia iki: (žiurėti ant pakuotės)Kilmės šalis – Šri LankaPARUOŠIMASVandens temperatūra 70-80 °C . Vi..

1,60€
Žalioji arbata „Japan matcha“ hover image

Žalioji arbata „Japan matcha“

Matcha - sodrios, tamsiai žalios spalvos ir ypač ryškaus skonio, tiršta, beveik sriubinė arbata, gaminama sutrintus arbatlapių miltelius išplakus su vandeniu. Ritualinis gėrimas, k..

15,95€
Žalioji arbata „Kaktusų žiedai“ (pak.)

Žalioji arbata „Kaktusų žiedai“ (pak.)

Žalioji arbata su kaktusų žiedais kvepia atostogomis šiltame krašte. Tai pertraukėlės gėrimas nusipelniusiems: energijos suteikiantis pabėgimas, kai reikia atsiplėšti nuo dienos ri..

2,69€
Žalioji kiniška arbata „Sencha“

Žalioji kiniška arbata „Sencha“

Kasdienis žalios arbatos puodelis: šviesi, švelni, natūralaus pievų aromato žalioji arbata. SUDEDAMOSIOS DALYSŽalioji arbata. PARUOŠIMAS į pašildytą puodelį įberkite 1-2..

2,39€
Žalioji „Karališka“ arbata (stikl.)

Žalioji „Karališka“ arbata (stikl.)

Karališko skonio arbata – medaus krūmo raudonosios ir žaliosios arbatų mišinys su uogomis ir žiedlapiais. Nuostabios spalvos, saldžiomis uogomis ir gėlėmis kvepianti arbata, jungia..

3,29€
Žalioji „Mamos braškių“ arbata, 40 g. (stikl.)

Žalioji „Mamos braškių“ arbata, 40 g. (stikl.)

Tai – šilumos ir meilės pilnas gėrimas, kvepiantis pačiomis skaniausiomis vasaros uogomis. Dalinkitės juo: šis kvapnus puodelis padės jums atlikti patį maloniausią dienos ritualą –..

3,59€
Rodoma nuo 1 iki 16 iš 35 (viso puslapių - 3)