Baltojo šokolado figūra „Zuikutis“

Baltojo šokolado figūra „Zuikutis“

Šokoladas gali tapti ne tik mėgstamiausiu desertu, bet ir gražiausia stalo puošmena. Todėl saldainių fabrikas „Rūta“ siūlo rinktis šokoladinę figūrą „Zuikutis“, papuoštą juoduoju š..

6,83€
Juodasis šokoladas (50 %) su braškėmis ir apelsinų žievelėmis „Šventinė eglutė“ hover image

Juodasis šokoladas (50 %) su braškėmis ir apelsinų žievelėmis „Šventinė eglutė“

Saldainių fabrikas „Rūta“ pristato šventinius gaminius, kurie namus užlies švelnaus šokolado aromatu ir kvies mėgautis gražiausiomis metų šventėmis. Išskirtinis juodojo šokolado..

3,68€
Juodasis šokoladas (50 %) su spanguolėmis „Šventinė eglutė“ hover image

Juodasis šokoladas (50 %) su spanguolėmis „Šventinė eglutė“

Saldainių fabrikas „Rūta“ pristato šventinius gaminius, kurie namus užlies švelnaus šokolado aromatu ir kvies mėgautis gražiausiomis metų šventėmis. Spanguolės – miško gėrybės..

3,68€
Juodojo šokolado (50 %) figūra „Kiškis“

Juodojo šokolado (50 %) figūra „Kiškis“

Saldainių fabrikas „Rūta“ pristato šventinius gaminius, kurie namus užlies švelnaus šokolado aromatu ir kvies mėgautis gražiausiomis metų šventėmis. Juodojo šokolado figūra, pap..

8,30€
Juodojo šokolado (50 %) figūra „Laimės pasaga“

Juodojo šokolado (50 %) figūra „Laimės pasaga“

Šokoladas gali tapti ne tik mėgstamiausiu desertu, bet ir gražiausia stalo puošmena ar prasminga dovana! Todėl saldainių fabrikas „Rūta“ pristato atnaujintą, visų jau pamėgtą gamin..

3,20€
Juodojo šokolado (50 %) figūra „Zuikutis“

Juodojo šokolado (50 %) figūra „Zuikutis“

Šokoladas gali tapti ne tik mėgstamiausiu desertu, bet ir gražiausia stalo puošmena. Todėl saldainių fabrikas „Rūta“ siūlo rinktis šokoladinę figūrą „Zuikutis“, įvyniotą į foliją, ..

2,63€
Juodojo šokolado (50 %) figūrėlės „Damos rinkinys“

Juodojo šokolado (50 %) figūrėlės „Damos rinkinys“

NAUJIENA! „Damos rinkinys“ – tai ne tik aukštos kokybės juodojo šokolado desertas, bet ir puiki dovana! Žavioje, rausvos spalvos dėžutėje rasite rožiniais dažais dekoruotas lūpų ir..

3,20€
Juodojo šokolado (75 %) figūrėlės „Džentelmeno rinkinys“

Juodojo šokolado (75 %) figūrėlės „Džentelmeno rinkinys“

NAUJIENA! „Džentelmeno rinkinys“ – tai ne tik aukštos kokybės, sodraus, klasikinio juodojo šokolado rinkinys, bet ir puiki dovana! Sidabro spalvos pakuotėje, puoštoje automobilių f..

3,20€
Juodojo šokolado figūra „Zuikutis“

Juodojo šokolado figūra „Zuikutis“

Šokoladas gali tapti ne tik mėgstamiausiu desertu, bet ir gražiausia stalo puošmena. Todėl saldainių fabrikas „Rūta“ siūlo rinktis šokoladinę figūrą „Zuikutis“, papuoštą baltuoju š..

6,83€
Pieninio šokolado figūra ant pagaliuko „Kiškutis“

Pieninio šokolado figūra ant pagaliuko „Kiškutis“

Pieninio šokolado figūra ant pagaliuko „Kiškutis“ – saldi staigmena šeimos nariui ar bičiuliui. Dovanokite ir džiuginkite kitus! Šokolade kakavos sausųjų medžiagų – 55 %.Kiškučio ..

1,37€
Pieninio šokolado figūra „Kiškutis“

Pieninio šokolado figūra „Kiškutis“

Šokoladas gali tapti ne tik mėgstamiausiu desertu, bet ir gražiausia stalo puošmena. Todėl saldainių fabrikas „Rūta“ siūlo rinktis pieninio šokolado figūrą „Kiškutis“, įvyniotą į f..

1,58€
Pieninio šokolado figūra „Zuikutis“

Pieninio šokolado figūra „Zuikutis“

Šokoladas gali tapti ne tik mėgstamiausiu desertu, bet ir gražiausia stalo puošmena. Todėl saldainių fabrikas „Rūta“ siūlo rinktis pieninio šokolado figūrą „Zuikutis“, įvyniotą į f..

2,63€
Pieninio šokolado figūrėlė ant pagaliuko „Širdelė“ hover image

Pieninio šokolado figūrėlė ant pagaliuko „Širdelė“

Pieninio šokolado figūrėlė „Širdelė“ – tai ne tik puikios kokybės pieninio šokolado desertas, bet ir smagi simbolinė dovana šiltiems jausmams išreikšti! Pieninio šokolado širdelė ..

1,50€
Pieninis šokoladas su avietėmis ir burnočių spragėsiais „Šventinė eglutė“ hover image

Pieninis šokoladas su avietėmis ir burnočių spragėsiais „Šventinė eglutė“

Saldainių fabrikas „Rūta“ pristato šventinius gaminius, kurie namus užlies švelnaus šokolado aromatu ir kvies mėgautis gražiausiomis metų šventėmis. Pieninis šokoladas su liofiliz..

3,68€
Pieninis šokoladas su dražė „Šokoladinis kiškis“ hover image

Pieninis šokoladas su dražė „Šokoladinis kiškis“

Saldainių fabrikas „Rūta“ pristato šventinius gaminius, kurie namus užlies švelnaus šokolado aromatu ir kvies mėgautis gražiausiomis metų šventėmis. Švelnus pieninis šokoladas s..

3,94€
Pieninis šokoladas su vyšniomis ir moliūgų sėklomis „Šventinė eglutė“ hover image

Pieninis šokoladas su vyšniomis ir moliūgų sėklomis „Šventinė eglutė“

Saldainių fabrikas „Rūta“ pristato šventinius gaminius, kurie namus užlies švelnaus šokolado aromatu ir kvies mėgautis gražiausiomis metų šventėmis. Moliūgų sėklos ir liofilizuo..

3,68€
Rodoma nuo 1 iki 16 iš 20 (viso puslapių - 2)