Gili lėkštė „Saulės spindulys“

Gili lėkštė „Saulės spindulys“

Vienetinė rankų darbo, teptuku glazūruota lėkštė. Dydis tinkamas sriubai, salotoms, troškiniui. Išbandykite rankų darbo lėkštę, maistas joje dar skanesnis.  Skersmuo – 25 cm..

16,00€
Lėkščių rinkinys „Arčiau žemės“ hover image

Lėkščių rinkinys „Arčiau žemės“

Dviejų rudo aukšto degimo molio lėkščių rinkinys, 15 ir 17 cm skersmens. Desertams, užkandžiams, stalo dekorui. Indai draugauja su indaplove.Medžiaga – rudas aukšto degimo m..

29,00€
Lėkštė „Sakura ir žemė“-1

Lėkštė „Sakura ir žemė“-1

Kviečiu prisiliesti prie žemės, pajausti rankų darbo indų skleidžiamą šilumą. Balto aukšto degimo molio lėkštės yra sunkesnė nei įprasta. Skersmuo – 5,5 cm.Spalva – pilka, r..

4,00€
Lėkštė „Sakura ir žemė“-2 hover image

Lėkštė „Sakura ir žemė“-2

Kviečiu prisiliesti prie žemės, pajausti rankų darbo indų skleidžiamą šilumą. Balto aukšto degimo molio lėkštės yra sunkesnė nei įprasta. Skersmuo – 17 cm.Spalva – pilka, ro..

17,00€
Lėkštė „Sakura“ hover image

Lėkštė „Sakura“

Kviečiu prisiliesti prie žemės, pajausti rankų darbo indų skleidžiamą šilumą. Balto aukšto degimo molio lėkštės yra sunkesnė nei įprasta. Skersmuo – 9,5 cm.Spalva – rožinė...

9,00€
Pievų dovanų dėžutė

Pievų dovanų dėžutė

Tikrai esi girdėjusi šūkį apie viską pagalvota :) Mano sukurtoje dėžutėje dovaną sukomplektavau už tave.DĖŽUTĘ SUDAROpuodelis, 300 ml talpos; keramikinių aguonų puokštė, ku..

52,00€
Puodelis „Aguonų laukas“ hover image

Puodelis „Aguonų laukas“

Rankų darbo, baltojo molio puodelis su ąsele. Baltos su juodais taškeliais glazūros, lyg nubarstytas aguonomis, minimalistinės išvaizdos, priderinamas daugelyje interjerų. ..

20,00€
Puodelis „Avytė“ hover image

Puodelis „Avytė“

Labai nuotaikingas ir vaikų mylimas puodelis su avytės piešinuku. Gali būti naudojamas kaip užkandžių indelis. Rankų darbo baltojo itališko molio puodelis, pagamintas Lietuv..

16,00€
Puodelis „Avytė“ NETOBULAS

Puodelis „Avytė“ NETOBULAS

NETOBULAS, vadinasi puikiai gali būti naudojamas, bet yra išvaizdos priekaištų, kuriuos dažnu atveju matau tik aš. Labai nuotaikingas ir vaikų mylimas puodelis su avytės piešinu..

16,00€
Puodelis „Baltas“

Puodelis „Baltas“

Rankų darbo baltojo itališko molio puodelis, pagamintas Lietuvoje.Puikiai tinka juodai kavai, taip pat labai patinka vaikiškoms rankutėms.Medžiaga – baltas itališkas molis.Spalva –..

14,00€
Puodelis „Būk savimi!“ hover image

Puodelis „Būk savimi!“

Rankų darbo, baltojo molio puodelis su ąsele ir užrašu „Būk kaip visi SAVIMI!“. Baltos su juodais taškeliais glazūros, lyg nubarstytas aguonomis, minimalistinės išvaizdos, pride..

24,00€
Puodelis „Dangus“

Puodelis „Dangus“

Rankų darbo, baltojo molio puodelis be ąselės. Baltos su juodais taškeliais ir mėlynos faktūrinės (primenančios smėlį) glazūros derinys, minimalistinės išvaizdos, priderinamas d..

18,00€
Puodelis „Gėlės“ hover image

Puodelis „Gėlės“

Rankų darbo baltojo itališko molio puodelis, pagamintas Lietuvoje. Šie puodeliai yra platesni, todėl puikiai gali tarnauti ir kaip užkandžių indeliai. Nuglazūruotas teptuku,..

15,00€
Puodelis „Geltonas keksiukas“

Puodelis „Geltonas keksiukas“

Rankų darbo, baltojo molio puodelis be ąselės. Baltos su juodais taškeliais ir geltonos glazūros derinys, minimalistinės išvaizdos, priderinamas daugelyje interjerų. Pasiūly..

15,00€
Puodelis „Jūra“ (didelis) hover image

Puodelis „Jūra“ (didelis)

Rankų darbo, baltojo molio puodelis su ąsele. Baltos su juodais taškeliais ir faktūrinės smėlį primenančios glazūrų derinys, minimalistinės išvaizdos, priderinamas daugelyje int..

20,00€
Puodelis „Kur veda širdis“ hover image

Puodelis „Kur veda širdis“

Įsiklausyti į savo širdį – sunki užduotis, bet ji žino geriausiai ko mums reikia. Didelis džiaugsmas jums pristatyti šiuos puodelius, juose įdėta labai daug meilės. Nulipdyta..

22,00€
Rodoma nuo 1 iki 16 iš 45 (viso puslapių - 3)