Antiparazitiniai žarnyno žirniukai

Antiparazitiniai žarnyno žirniukai

Tikrai veiksmingas produktas, pagamintas tik iš natūralių žolelių ir sėklų, vartojant puikiai valosi žarnynas, sumažėja pilvo pūtimas ir pagerėja bendra savijauta. Papildoma priemo..

10,49€
Augalinė diena „Detox“ hover image

Augalinė diena „Detox“

Augalinis supermaisto mišinys sukurtas su dietologų pagalba. Skirtas norintiems detoksikuoti organizmą, reguliuoti savo kūno svorį, gauti papildomų maistinių medžiagų ir skaidulų. ..

13,90€
Augalų sėklos košei „Mamoms“ hover image

Augalų sėklos košei „Mamoms“

SUDEDAMOSIOS DALYSLinų, burnočio, kmynų, pankolio, chia sėklos PARUOŠIMASVienam kartui 1–2 valg. š. mišinio užpilti 200 ml šalto vandens, užvirus virti 10 min., uždengus laikyti 3..

5,00€
Balkšvųjų gysločių sėklų luobelės

Balkšvųjų gysločių sėklų luobelės

Balkšvojo gysločio sėklų luobelės – maistinės skaidulos, kurios šalina iš organizmo šlakus, slopina apetitą, todėl dažnai yra vadinamos „organizmo šluota“. VARTOJIMASGerti prieš..

5,00€
Detoksikuojantis miksas stiklainėlyje, 70 g hover image

Detoksikuojantis miksas stiklainėlyje, 70 g

Žolėse gausu geležies, kalcio, kalio, magnio, gali veikti detoksikuojančiai, padėti šalinti toksinus, skatinti skysčių pasišalinimą. SDEDAMOSIOS DALYS:50 % džiovintos dilgėlės, 30..

6,99€
Detoksikuojantis miksas, 50 g hover image

Detoksikuojantis miksas, 50 g

Žolėse gausu geležies, kalcio, kalio, magnio, gali veikti detoksikuojančiai, padėti šalinti toksinus, skatinti skysčių pasišalinimą. SUDEDAMOSIOS DALYS50 % džiovintos dilgėlės, 30..

5,49€
Ekologiška Chlorella (400 tab.)

Ekologiška Chlorella (400 tab.)

Ekologiškos Chlorella tabletės (500mg). Botaninis pavadinimas – Chlorella Vulgaris.Skaldytos ląstelių sienelės, todėl organizmas geriau įsisavina.✓ Ekologiška Spirulina ir nieko da..

19,50€
Ekologiška Chlorella (milteliai)

Ekologiška Chlorella (milteliai)

Ekologiški Chlorella milteliai. Botaninis pavadinimas – Chlorella Vulgaris. Skaldytos ląstelių sienelės, todėl organizmas geriau įsisavina. ✓ Ekologiška Spirulina ir nieko da..

19,00€
Ekologiška juodgrūdė (juodasis kmynas) hover image

Ekologiška juodgrūdė (juodasis kmynas)

Kilmės šalis – Egiptas...

3,50€
Ekologiška Spirulina (400 tab.)

Ekologiška Spirulina (400 tab.)

Ekologiškos Spirulina tabletės (500mg). Botaninis pavadinimas – Spirulina Platensis.✓ Ekologiška Spirulina ir nieko daugiau ✓ Sudėtyje yra visų būtinų vitaminų ir mineralų ✓ Užau..

16,00€
Ekologiška Spirulina (milteliai)

Ekologiška Spirulina (milteliai)

Ekologiški Spirulina milteliai. Botaninis pavadinimas – Spirulina Platensis.✓ Ekologiška Spirulina ir nieko daugiau ✓ Sudėtyje yra visų būtinų vitaminų ir mineralų ✓ Užauginta ne..

14,00€
Ekologiškas kanapių proteinas – baltymai, 1 kg

Ekologiškas kanapių proteinas – baltymai, 1 kg

Kuo naudingas kanapių proteinas? Tai tikras baltyminis šaltinis su daug amino rūgščių, kurį sudaro 18 amino rūgščių grandis, iš jų 8 nepakeičiamos, taip pat turintis svarbiausių..

20,44€
Ekologiškas kanapių proteinas – baltymai, 300  g

Ekologiškas kanapių proteinas – baltymai, 300 g

Kuo naudingas kanapių proteinas?Tai tikras baltyminis šaltinis su daug amino rūgščių, kurį sudaro 18 amino rūgščių grandis, iš jų 8 nepakeičiamos, taip pat turintis svarbiausių rie..

6,99€
Ekologiškas kokosų gėrimas

Ekologiškas kokosų gėrimas

Ekologiškas kokosų gėrimas išgaunamas iš Šri Lankoje užaugintų kokosų. Puikiai tinka ruošiant Rytų šalių virtuvių patiekalus, įvairius kokteilius, tortus, ledus, indiškąjį karį ar ..

2,99€
Ekologiškas obuolių actas hover image

Ekologiškas obuolių actas

Ekologiškas obuolių actas 5 %. NEFILTRUOTAS, NESKAIDRINTAS, NERAFINUOTAS, NEPASTERIZUOTAS.Ekologiškas obuolių actas praturtintas bakterijomis (probiotikais), susidariusiomis natūra..

2,50€
Ekologiškas supermaisto mišinys „Powdi Energy Mix“ hover image

Ekologiškas supermaisto mišinys „Powdi Energy Mix“

„Powdi Immunity Mix“ – 6 ekologiškų produktų mišinysNuolat jaučiatės pavargę ir vangūs? O gal reikia atgauti jėgas po sunkios treniruotės? Išbandykite šį visiškai natūralų mišinį, ..

29,95€
Rodoma nuo 1 iki 16 iš 64 (viso puslapių - 4)