Avinžirniai su česnaku

Avinžirniai su česnaku

Kepinti sausuoju budu (be aliejaus). Traškus ir puikus užkandis kasdien. Rekomenduojame gardinti salotas, košes, mėsos patiekalus ir mėgautis užkandžiaujant. Kilmės šalis – Lietu..

2,19€
Duonelės su jūros druska hover image

Duonelės su jūros druska

Užkandžiauti sveikai dar niekada nebuvo taip paprasta ir skanu! Traškus užkandis paskanintas aukštos kokybės jūros druska, moliūgų ir saulėgrąžų sėklomis. Duoniuokai praturti džio..

3,39€
Džiovinti svirpliai (natūralūs) hover image

Džiovinti svirpliai (natūralūs)

Užkandžiauti sveikai dar niekada nebuvo taip paprasta ir skanu! Džiovinti svUžkandžiauti sveikai dar niekada nebuvo taip paprasta ir skanu! Džiovinti svirpliai pasiruošę praturti..

3,90€
Džiovinti svirpliai aštriųjų pipirų ir citrinų skonio hover image

Džiovinti svirpliai aštriųjų pipirų ir citrinų skonio

Užkandžiauti sveikai dar niekada nebuvo taip paprasta ir skanu! Džiovinti svirpliai padengti visų pamėgtais prieskoniais pasiruošę praturtinti Jūsų mitybą ir užkandžių stalą. Aštr..

4,25€
Džiovinti svirpliai grietinės ir svogūnų skonio hover image

Džiovinti svirpliai grietinės ir svogūnų skonio

Užkandžiauti sveikai dar niekada nebuvo taip paprasta ir skanu! Džiovinti svirpliai padengti visų pamėgtais prieskoniais pasiruošę praturtinti Jūsų mitybą ir užkandžių stalą. Grie..

4,25€
Džiovinti svirpliai medaus ir garstyčių skonio hover image

Džiovinti svirpliai medaus ir garstyčių skonio

Užkandžiauti sveikai dar niekada nebuvo taip paprasta ir skanu! Džiovinti svirpliai padengti visų pamėgtais prieskoniais pasiruošę praturtinti Jūsų mitybą ir užkandžių stalą. Meda..

4,25€
Džiovinti svirpliai pomidorų ir baziliko skonio hover image

Džiovinti svirpliai pomidorų ir baziliko skonio

Užkandžiauti sveikai dar niekada nebuvo taip paprasta ir skanu! Džiovinti svirpliai padengti visų pamėgtais prieskoniais pasiruošę praturtinti Jūsų mitybą ir užkandžių stalą. Pomi..

4,25€
Džiovinti svirpliai šoninės ir garstyčių skonio hover image

Džiovinti svirpliai šoninės ir garstyčių skonio

Užkandžiauti sveikai dar niekada nebuvo taip paprasta ir skanu! Džiovinti svirpliai padengti visų pamėgtais prieskoniais pasiruošę praturtinti Jūsų mitybą ir užkandžių stalą. ..

4,25€
Džiovinti svirpliai su jūros druska hover image

Džiovinti svirpliai su jūros druska

Džiovinti svirpliai su jūros druska pasiruošę praturtinti Jūsų mitybą ir užkandžių stalą. Natūralaus riešutinio skonio, paskaninti jūros druska. Lengvi kaip debesėlis, traškūs ir m..

4,25€
Humusas su šamo filė ir saulėje džiovintais pomidorais hover image

Humusas su šamo filė ir saulėje džiovintais pomidorais

Šamo užkandėlė tinkama bet kuriam išalkusiam – tiesiog kabinti šaukštu, tepti ant mėgiamos duonos, trapučių ar daržovės riekelės. Produktas yra termiškai apdorotas, be konservantų,..

4,99€
Kanapių produktų rinkinys hover image

Kanapių produktų rinkinys

Rinkinį sudaro kanapių sėklų užkandėlė su džiovintais baravykais 180 g, kanapių sėklų užkandėlė su saulėje džiovintais baravykais 180 g, kanapių lapų arbata 20 g, kanapių žiedynų a..

18,99€
Natūralūs svirplių miltai hover image

Natūralūs svirplių miltai

Praturtinti savo įprastą maistą dar niekada nebuvo taip paprasta ir skanu! Džiovintų svirplių miltai – puikus pasirinkimas norint mitybą praturtinti baltymais, geležimi, vitaminu ..

4,25€
Picos skonio spragėsiai (0,5 L / S) hover image Nauja prekė 10%

Picos skonio spragėsiai (0,5 L / S)

Picos skonio spragėsiai – puikus bet kurios šventės, taip pat ir filmų vakaro skanėstas, kuris patiks tiems, kurie mėgsta picas arba tiems, kurie nori įnešti naujų skonių į įprastu..

1,98€ 2,20€
Picos skonio spragėsiai (2 L / M) hover image Nauja prekė 10%

Picos skonio spragėsiai (2 L / M)

Picos skonio spragėsiai – puikus bet kurios šventės, taip pat ir filmų vakaro skanėstas, kuris patiks tiems, kurie mėgsta picas arba tiems, kurie nori įnešti naujų skonių į įprastu..

3,60€ 4,00€
Rūkytas šamas drebučiuose hover image

Rūkytas šamas drebučiuose

Ant alksnio dūmo rūkyto šamo filė gabaliukai, užlieti drebučiais. Šamo užkandėlė tinkama bet kuriam išalkusiam – tiesiog kabinti šaukštu, tepti ant mėgiamos duonos, trapučių ar da..

4,69€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 31 (viso puslapių - 3)