Aliejinis šveičiamasis kremas su gintaru veidui hover image

Aliejinis šveičiamasis kremas su gintaru veidui

Šis aliejinis šveičiamasis kremas – labai švelnus, praturtintas Kupuaku sviestu. Šveitimo funkciją čia atlieka labai smulkus gintaro smėlis. Gintaro smėlis, kurį mes naudojame, ga..

8,00€
Arbatmedžio aliejaus muilas hover image

Arbatmedžio aliejaus muilas

Tai švelnus valomasis muilas, specialiai sukurtas riebiai, mišriai ir normaliai odai, puikiai tinka veido ir viso kūno kasdienei priežiūrai. Natūralūs augaliniai ingredientai – arb..

5,50€
Aromatinis vonios burbulas „Antistress“ hover image

Aromatinis vonios burbulas „Antistress“

Antistress – gaivūs citrusai ir levanda, ramina ir padeda atsipalaiduoti. Aromaterapinis vonios burbulas yra natūralios sudėties, praturtintas alyvuogių aliejumi ir druska. ..

3,50€
Aromatinis vonios burbulas „Baltic Amber“ hover image

Aromatinis vonios burbulas „Baltic Amber“

Baltic Amber – mangų, mandarinų ir baltųjų jazminų aromatas atgaivina mintis ir suteikia motyvacijos. Aromaterapinis vonios burbulas yra natūralios sudėties, praturtintas alyvuo..

3,50€
Aromatinis vonios burbulas „Black Raspberry“ hover image

Aromatinis vonios burbulas „Black Raspberry“

Black Raspberry – avietės, vanilė ir mandarinai tonizuoja ir pakelia nuotaiką. Aromaterapinis vonios burbulas yra natūralios sudėties, praturtintas alyvuogių aliejumi ir druska...

3,50€
Aromatinis vonios burbulas „Clear Mind“ hover image

Aromatinis vonios burbulas „Clear Mind“

Clear Mind – gaivus granatų, apelsinų ir aviečių aromatas. Aromaterapinis vonios burbulas yra natūralios sudėties, praturtintas alyvuogių aliejumi ir druska. NAUDOJIMASPrip..

3,50€
Aromatinis vonios burbulas „Concentration“ hover image

Aromatinis vonios burbulas „Concentration“

Concentration – karčiojo apelsino, tabako žiedų ir juodųjų pipirų kvapai susikaupimui ir koncentracijai. Aromaterapinis vonios burbulas yra natūralios sudėties, praturtintas aly..

3,50€
Aromatinis vonios burbulas „Day Night“ hover image

Aromatinis vonios burbulas „Day Night“

 Day Night – švelnus, paslaptingas gėlių žiedų ir rožinių pipirų kvapas padeda atsipalaiduoti. Aromaterapinis vonios burbulas yra natūralios sudėties, praturtintas a..

3,50€
Aromatinis vonios burbulas „Easy Breath“ hover image

Aromatinis vonios burbulas „Easy Breath“

Easy Breath – saldūs vaisiai ir gaivūs citrusai nuotaikingai nuotaikai. Aromaterapinis vonios burbulas yra natūralios sudėties, praturtintas alyvuogių aliejumi ir druska. N..

3,50€
Aromatinis vonios burbulas „Energy Bomb“ hover image

Aromatinis vonios burbulas „Energy Bomb“

Energy Bomb – gaivūs citrusai ir citrinžolė nuteiks energingai dienos pradžiai. Aromaterapinis vonios burbulas yra natūralios sudėties, praturtintas alyvuogių aliejumi ir..

3,50€
Aromatinis vonios burbulas „French Riviera“ hover image

Aromatinis vonios burbulas „French Riviera“

French Riviera – subtilus ir gaivus, primenantis žydrosios pakrantės vėjelį kvapas. Kvepia citrusais, gėlėmis, vanile. Aromaterapinis vonios burbulas yra natūralios sudėties, pr..

3,50€
Aromatinis vonios burbulas „Harmony“ hover image

Aromatinis vonios burbulas „Harmony“

Harmony – švelnus kokosų kvapas ramina ir atpalaiduoja. Aromaterapinis vonios burbulas yra natūralios sudėties, praturtintas alyvuogių aliejumi ir druska. NAUDOJIMASPripild..

3,50€
Aromatinis vonios burbulas „Motivation“ hover image

Aromatinis vonios burbulas „Motivation“

Motivation – mangų, mandarinų ir baltųjų jazminų aromatas atgaivina mintis ir suteikia motyvacijos. Aromaterapinis vonios burbulas yra natūralios sudėties, praturtintas alyvuogi..

3,50€
Aromatinis vonios burbulas „Positive Thoughts“ hover image

Aromatinis vonios burbulas „Positive Thoughts“

Positive Thoughts – saldūs vaisiai ir gaivūs citrusai nuotaikingai nuotaikai. Aromaterapinis vonios burbulas yra natūralios sudėties, praturtintas alyvuogių aliejumi ir druska. ..

3,50€
Aromatinis vonios burbulas „Relaxation“ hover image

Aromatinis vonios burbulas „Relaxation“

Relaxation – levandų kvapas atsipalaidavimui ir ramiam vakarui vonioje. Aromaterapinis vonios burbulas yra natūralios sudėties, praturtintas alyvuogių aliejumi ir druska. N..

3,50€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 57 (viso puslapių - 4)