Žolelių arbata „Mėta“


  • Prekės kodas: Žolelių arbata-23
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Grynasis kiekis: 100.00g

  • 4,00€
Žolelių arbata „Mėta“

Žolelių arbata „Mėta“ – palaiko imunitetą, padeda kvėpavimo takų ir virškinimo sistemoms, kovoja su meteorizmu. Veikia atpalaiduojančiai.

Pagrindinė gydomoji mėtų dalis yra mentolas, kurio gausu jos eteriniuose aliejuose. Tad mėtų arbata stimuliuoja širdies veiklą, mažina arterinį spaudimą, slopina galvos skausmą – ir yra rekomenduojama gydant hipertoniją, stenokardiją ir aterosklerozę.

Gerasis mėtų poveikis beveik neišsenkantis. Jos puiki priemonė prieš blogą burnos kvapą, diarėją, slogą, raumenų ir žarnyno skausmus.

Mėtų arbata gerina kraujotaką, padega įveikti miego sutrikimus, mažina galvos skausmą, gana sparčiai numuša karštį, padeda atsipalaiduoti, įveikti stresą ir įtampą.

O gerti mėtų arbatą galima bet kuriuo paros metu: iš ryto ji teiks budrumo, dieną padės malšinti skausmus ir skrandžio spazmus, o vakare atpalaiduos…


VARTOJIMAS.

Užpilkite 2,5 g (maždaug 3 arbatinius šaukštus) į vieną 250 ml vandens su verdančiu vandeniu. Palaukite 8–10 minučių. Tada pamaišykite. Rekomenduojama gerti 1–2 kartus per dieną.

Rašyti apžvalgą

Žymos: arbata žolelių, „mėta“