Augalinė diena „Detox“


  • Prekės kodas: DETOX
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Grynasis kiekis: 200.00g

  • 13,90€
Augalinė diena „Detox“

Augalinis supermaisto mišinys sukurtas su dietologų pagalba. Skirtas norintiems detoksikuoti organizmą, reguliuoti savo kūno svorį, gauti papildomų maistinių medžiagų ir skaidulų.

Mišinio sudėtyje yra „Guarana“ augalo (gvaraninė paulinija). Tai vaisius kilęs iš Brazilijos. Šis vaisius yra gerai žinomas kaip riebalų deginimo „pagalbininkas“, nes augalas savyje turi tonizuojančios medžiagos „guaranino“. Bet to, jį organizmas įsisavina lėčiau, todėl energijos užtenka ilgiau. Išgėrus vieną kokteilį jaučiamas tonuso pakylėjimas, energijos padidėjimas.

Kviečių želmenys dietinėje mityboje taip pat populiarios alkiui ir viršsvoriui reguliuoti. Kviečių želmenyse gausu virškinimo sistemos darbą gerinančių vitaminų, skaidulų.

Kalė kopūsto lapuose gausu skaidulų ir ląstelienos, kuri suteikia sotumo jausmą, nors turi mažai kalorijų.

Balkšvojo gysločio sėklų luobelės, tai maistinės skaidulos. Luobelės absorbuodamos skysčius organizme, keliauja per žarnyną veikdamos kaip žarnyno „šluota“. Gali padėti pašalinti toksinus.

Džiovintos dilgėlės yra žinomos kaip „pagalbininkės“ inkstams šalinant skysčių perteklių iš organizmo.


SUDEDAMOSIOS DALYS

Džiovinti ir sumalti – kviečių želmenys, kale kopūsto lapai, balkšvojo gysločio sėklų luobelės, linų sėmenų sėklos, dilgėlių lapai, guarana vaisius (gvaraninė paulinija), datulės, bananai.


VARTOJIMAS

12 g–13 g mišinio (2 valgomuosius šaukštus ) per dieną, įmaišius į 200 ml–250 ml vandens, augalinio pieno ar į kitą mėgstamą gėrimą. Vartojant kokteilį, nerekomenduojame 2 val. prieš ir 2 val po gerti gėrimus, kurių sudėtyje yra kofeino.


Pagaminta Lietuvoje. 

Rašyti apžvalgą

Žymos: augalinė, diena, „detox“, lieknėjimui, sveikatai, grožiui