Ekologiškas kakavos sviestas diskeliais


  • Gamintojas:UAB „Žaliuomenė“
  • Prekės kodas: Kakavos sviestas diskeliais
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Grynasis kiekis: 100.00g

    • 5,31€

    • 5,90€Ekologiškas kakavos sviestas diskeliais

Natūralių supermaisto produktų pasaulyje kakavos sviestas ir RAW kakavos sviestas žinomi kaip du prabangūs ingredientai, turintys skirtingus skonius ir didelę naudą sveikatai. Iš kakavos pupelių gaunami aksominiai gardumynai užsitarnavo ypatingą vietą virėjų, sveikatos entuziastų ir šokolado mylėtojų širdyse. Norime atkreipti dėmesį į jų teikiamą naudą sveikatai ir kulinarinius bei kūrybiškus būdus, kaip maksimaliai išnaudoti šį puikų sviestą.

Svarbiausi aspektai ir nauda sveikatai

Sveiki riebalai – kakavos sviestas ir RAW kakavos sviestas daugiausia susideda iš riebalų, kurių 100 g yra apie 60 g sočiųjų riebalų. Juose gausu sočiųjų riebalų, kurie prisideda prie jų kreminės tekstūros ir stabilumo.

Mononesotieji riebalai – kakavos svieste gausu mononesočiųjų riebalų, tačiau RAW kakavos svieste kiekis yra šiek tiek didesnis. Mononesotieji riebalai yra sveiki širdžiai ir yra susiję su įvairia nauda sveikatai.

Polinesotieji riebalai – kakavos svieste yra naudingų polinesočiųjų riebalų, o RAW kakavos sviesto jų kiekis yra šiek tiek mažesnis nei kakavos svieste.

Antioksidantai – didelis kiekis antioksidantų, įskaitant flavonoidus, esančius kakavos svieste bei RAW kakavos svieste, padeda kovoti su laisvaisiais radikalais ir skatina ląstelių sveikatą.

Nuotaikos pakėlimas – kakavos svieste esantys aromatiniai junginiai galimai teigiamai paveikia nuotaiką, sukeldami atsipalaidavimo ir komforto jausmus.

Odos maitinimas – kakavos sviestas yra vertinamas dėl savo drėkinančių savybių, todėl jie yra populiarūs odos priežiūros produktų ingredientai. Jie drėkina ir maitina odą, palieka ją švelnią ir elastingą.

Natūralių supermaisto produktų pasaulyje kakavos sviestas žinomas kaip prabangus ingredientas, turintys skirtingus skonius ir didelę naudą sveikatai. Iš kakavos pupelių gaunami aksominiai gardumynai užsitarnavo ypatingą vietą virėjų, sveikatos entuziastų ir šokolado mylėtojų širdyse.

Produktas pagamintas iš ekologiškų ingredientų: ekologiškas žalias kakavos sviestas, gaunamas iš dehidratuotų, išlukštentų, sumaltų ir rafinuotų ekologiškų kakavos pupelių, kurios buvo presuotos ekologiškam kakavos sviestui išgauti.


Naudojimas

Naudokite ištirpintą kakavos sviestą vietoj kitų rūšių aliejaus ar sviesto receptuose, pvz., sausainiuose, pyraguose ir pyragaičiuose.

Norint gauti geriausius rezultatus, naudokite kakavos sviestą tik kaip dalinį pakaitalą, turėdami omenyje, kad kakavos sviestas sutvirtėja ir tai gali turėti įtakos galutiniam gaminio rezultatui.

PASTABA. Čia pateikta informacija negali būti interpretuojama kaip gydymo ar kitokio pobūdžio sveikatos klausimų sprendimo rekomendacija. Raginame sprendimus, susijusius su asmenine sveikata, priimti asmeniškai, įvertinus įvairius informacijos šaltinius.


SUDEDAMOSIOS DALYS

Produktas pagamintas iš ekologiškų ingredientų: ekologiškas žalias kakavos sviestas, gaunamas iš dehidratuotų, išlukštentų, sumaltų ir rafinuotų ekologiškų kakavos pupelių, kurios buvo presuotos ekologiškam kakavos sviestui išgauti.


Kilmės šalis – Peru.


MAISTINĖ VERTĖ (100 g)

Energetinė vertė 898,47 kcal

Riebalai – 99,83 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių – 64,22 g

Cholesterolis –  0,00 mg

Natris – 0,00 mg

Bendras angliavandenių kiekis – 0,00 g

Maistinės skaidulos – 0,00 g

Bendras cukrus – 0,00 g

Pridėtas cukrus – 0,00 g

Baltymai – 0,00 g

Vitaminas D – 2,00 ug

Kalcis – 1,5 mg

Geležis – 0,41 mg

Kalis – 1,69 mg


Saugoti sausoje vėsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Rašyti apžvalgą