Ekologiškas supermaisto mišinys „Powdi Energy Mix“


  • Prekės kodas: POWDI ENERGY MIX
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Grynasis kiekis: 300.00g

  • 29,95€
Ekologiškas supermaisto mišinys „Powdi Energy Mix“

„Powdi Immunity Mix“ – 6 ekologiškų produktų mišinys

Nuolat jaučiatės pavargę ir vangūs? O gal reikia atgauti jėgas po sunkios treniruotės? Išbandykite šį visiškai natūralų mišinį, kuris suteiks energijos daugeliui valandų. Tai puiki alternatyva puodeliui kavos su visais ją lydinčiais pakilimais ir nukritimais.


MIŠINIO NAUDA

Ilgai išliekanti energija.


VARTOJIMAS

1 samtelį miltelių (apie 10 g) rekomenduojama išmaišyti stiklinėje (200–300 ml) vandens, augaliniame piene ar vaisių kokteilyje. Taip pat, mišiniu galime gardinti košę, užkandžius ir netgi kavą. Geriausių rezultatų pasieksite vartodami kasdien.


SUDEDAMOSIOS DALYS

Spirulina, Guarana, Maca, Kviečių želmenys, Lucuma, Kakavos milteliai, DAUGIAU NIEKO! DAUGIAU NIEKO!


Kilmės šalis – Lietuva


Guarana

Guarana yra tikra energijos lygio kėlimo superžvaigždė: jos sudėtyje yra natūralaus kofeino ir daugybės mikroelementų reikalingų ilgalaikei energijai palaikyti

Peruvinė pipirnė (maca)

Šis dar senovėje atrastas superproduktas iš Peru yra stiprus adaptogenas, kuris jau prieš daugelį šimtmečių buvo naudojamas inkų energijos lygiui kelti ir hormonų balansui palaikyti.

Kviečių želmenys

Moksliniai tyrimai rodo, kad kviečių želmenyse esantis chlorofilas, flavonoidai bei vitaminai A ir E yra naudingi imunitetui ir padeda įveikti oksidacinį stresą. Powdi naudoja pietų Vokietijoje (atviruose laukuose gamtos apsuptyje) ekologiškai išaugintus ir surinktus kviečių želmenis!

Spirulina

Vis populiaresnis, supermaistu vadinamas dumblis yra puikus augalinės kilmės baltymų šaltinis. Spirulina turi didelį kiekį geležies ir kalcio, taip pat gausu nepakeičiamų aminorūgščių, mineralų (magnio, seleno, chromo), B grupės vitaminų, skaidulų, beta karotinų, gama linoleno rūgšties, fikocianino ir chlorofilo. Šį dumblį atrado actekai Centrinėje Amerikoje ir pradėjo ją vartoti kasdien, kad gautų energijos ir jėgos.

Kakava

Neapdorotose kakavos pupelėse yra 4 kartus daugiau antioksidantų nei tamsiame šokolade ir 20 kartų daugiau nei mėlynėse. Be to, kakavos pupelės labai pakelia nuotaiką ir sumažina potraukį nesveikam maistui!

Lukuma

Inkų mylimas vaisius lukuma pagaliau atrado kelią pas mus. Šis vaisius – ne tik supermaistingas, bet ir skanus, jis turi saldų, klevų sirupą primenantį skonį!


Produktų nauda įrodyta remiantis šiais šaltiniais:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26156538

https://wellnessmama.com/4738/spirulina-benefits/

https://draxe.com/spirulina-benefits/

http://www.chemijournal.com/vol2issue4/dec2014/2-3-9.1.pdf

Rašyti apžvalgą

Žymos: ekologiškas, supermaisto, mišinys, „powdi, energy, mix“, lieknėjimui, sveikatai, grožiui