Ekologiškas supermaisto mišinys „Powdi Immunity Mix“


  • Prekės kodas: POWDI IMMUNITY MIX
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Grynasis kiekis: 300.00g

  • 29,95€
Ekologiškas supermaisto mišinys „Powdi Immunity Mix“

„Powdi Immunity Mix“ – 7 ekologiškų produktų mišinys

Apie nusilpusį imunitetą dažniausiai įspėja nuolatinis nuovargis, dažnas peršalimas, nusilpę plaukai, nagai, sausa oda ar net sutrikęs virškinimas.


MIŠINIO NAUDA

Magiškame 7 ekologiškų produktų (medicininių grybų, adaptogenų ir supermaisto) mišinyje gausu mineralų, vitaminų ir antioksidantų, kurie padeda sustiprinti imuninę sistemą ir pagerinti miego kokybę. Tikriniai blizgučiai (Reishi) padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.


VARTOJIMAS

1 samtelį miltelių (apie 10 g) rekomenduojama išmaišyti stiklinėje (200–300 ml) vandens, augaliniame piene ar vaisių kokteilyje. Taip pat, mišiniu galime gardinti košę, užkandžius ir netgi kavą. Geriausių rezultatų pasieksite vartodami kasdien.


SUDEDAMOSIOS DALYS

Cinamono (ceilono), Reishi, Chaga, Ašvaganda, Chlorella, Lucuma, kakavos milteliai, DAUGIAU NIEKO!


Kilmės šalis – Lietuva


Ceilono Cinamonas

Padeda palaikyti normalią gliukozės koncentraciją kraujyje. Taip pat turi daug antioksidantų, kurie sumažina laisvųjų radikalų gamybą.

Chaga grybas

Juodasis beržo grybas (dar vadinamas „čaga grybu“) yra antioksidantų galiūnas. Tyrimai rodo, kad šis medicininis grybas gali sumažinti oksidacinį stresą, sustiprinti imuninę sistemą ir pagerinti bendrą sveikatos būklę.

Reishi grybas Reishi grybai dar žinomai kaip „Grybų karaliai“, lietuviškai jie vadinami tikriniais blizgučiais. Šie grybai gali padėti atrasti kūno ir dvasios pusiausvyrą sumažindami įtampą ir pakelti nuotaiką.

Ašvaganda

Ši adaptogeninė vaistažolė sumažina stresą ir nerimą bei subalansuoja hormonų ir antinksčių veiklą. Lotyniško vaistažolės pavadinimo „Withania somnifera“ vertimas yra „miego skatintoja“. Taigi ašvaganda gali pagerinti jūsų miego kokybę.

Chlorella

Tai žalias dumblis, kurio sudėtyje yra didelis kiekis baltymų ir gerųjų polinesočiųjų riebalų. Jau nuo senų laikų jis naudojamas dėl savo sudėtyje esančių aminorūgščių, vitaminų, ląstelienos, chlorofilo ir mineralų.

Kakava

Neapdorotose kakavos pupelėse yra 4 kartus daugiau antioksidantų nei tamsiame šokolade ir 20 kartų daugiau nei mėlynėse. Be to, kakavos pupelės labai pakelia nuotaiką ir sumažina potraukį nesveikam maistui!

Lukuma

Inkų mylimas vaisius lukuma pagaliau atrado kelią pas mus. Šis vaisius – ne tik supermaistingas, bet ir skanus, jis turi saldų, klevų sirupą primenantį skonį!


Produktų nauda įrodyta remiantis šiais šaltiniais:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26156538

http://www.chemijournal.com/vol2issue4/dec2014/2-3-9.1.pdf

https://examine.com/supplements/chlorella/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24882401/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/29519314/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/22696372/

Rašyti apžvalgą

Žymos: ekologiškas, supermaisto, mišinys, „powdi, immunity, mix“, lieknėjimui, sveikatai, grožiui