ILLY espresso kavos kapsulės, 21 vnt.


  • Prekės kodas: ILLY espresso kavos kapsulės
  • Prieinamumas: 2-3 Days

  • 14,19€*** Išparduota ***

ILLY espresso kavos kapsulės, 21 vnt.

ILLY Espresso kapsulės skirtos espresso kavai bei šios kavos pagrindu (cappuccino, cafe latte ir kt.) ruošiamiems gėrimams.

Su ILLY iperEspresso kapsulėmis tobulą espresso ar cappuccino lengvai ir paprastai paruošite tiesiog namuose. Kiekvienoje kapsulėje yra apie septynis gramus vidutiniškai skrudintų ir sumaltų 100 % arabica kavos pupelių. Nepriekaištingai subalansuoto skonio, turtingo ir nekartaus poskonio – itališka tradicija kiekviename Jūsų kavos puodelyje.ILLY kava – unikalus mišinys, pagamintas iš 9 aukščiausios kokybės 100 % arabica kavos rūšių.

Išskirtinės kavos savybės – nepaprastas skonis ir aukšta kavos kokybė, kurią garantuoja patikrintos kavos auginimo tradicijos, dėmesingumas bei atsidavimas. Autentiška itališka kava, nepriekaištingai suderinta, vientisa, subalansuota, turtingo ir nekartaus poskonio – idealiai tinkanti visiems kavos aparatams. Naudojant unikalią technologiją, ILLY kava uždaroma metalinėse pakuotėse iš kurių ištraukiamas oras, taip išlaikomi aromatai ir aliejai, todėl Jūs visada galite mėgautis šviežiu skoniu. Kiekviename puodelyje...

Įkurta 1933 m. Trieste Francesco Illy, pirmojo automatinio espresso aparato išradėjo, ILLY kava iki šių dienų laiko aukštai iškeltą kavos standarto kartelę. ILLY – tai modernus požiūris į kavą: visada nepriekaištingas espresso, modernūs aparatai kavos paruošimui, kavos kapsulės ir daugybė kavos pasaulio inovacijų.

ILLY kava prekiaujama 140-yje pasaulio valstybių, ji yra oficiali pasaulinės parodos EXPO 2015 kava.


UAB „Skonis ir kvapas“ jau 15 metų atstovauja ILLY Lietuvoje. Jų pastangomis Lietuvoje ILLY kavos ženklas siejamas ne tik su skaniausia kava, bet ir su partnerišku santykiu, aptarnavimu ir individualumu, kuriant ilgalaikio bendradarbiavimo pamatus.


Rašyti apžvalgą

Žymos: illy, espresso, kavos, kapsulės, vnt., „illy“, kava