Obuolių traškučiai „Krimst“


  • Gamintojas:Marijos trobelė
  • Prekės kodas: Obuolių traškučiai
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Grynasis kiekis: 100.00g

  • 3,29€
Obuolių traškučiai „Krimst“

Nepavyksta atsipalaiduoti? Išbandykite mūsų obuolių traškučių garsų terapiją!

Kaskart, kai perkandate džiovinto obuolio traškutį, pasigirsta smagus trakštelėjimas, kuris priverčia pamiršti visus rūpesčius. Saldžiarūgštis obuolių gaivumas užlieja burną ir kviečia užkrimsti dar ir dar.

Pastebėta, kad jei vietoj pietų praktikuosite traškučių garsų terapiją, neabejotinai pelnysite vadovo palankumą. Šiuos „legalius“ traškučius vertina ir tėvai, neturintys atsakymo į klausimą „jei bulvė – daržovė, tai kodėl negaliu valgyti „čipsų“? Itin veiksmingi šie garsai prie vakaro filmo, kai padidėja rizika nepastebimai pradanginti kalną užkandžių. Obuolių traškučiai „Krimst“ – natūralus produktas be jokio pridėtinio cukraus, todėl apimčių nedidina.

Obuoliuose esantys vitaminai ir mineralai išlieka net po džiovinimo žemoje temperatūroje. Džiovintuose obuoliuose esančios skaidulos ir antioksidantai fenoliai padeda kovoti su širdies ligomis, palaikyti gerą virškinimo sistemos veiklą. Obuolių traškučiuose daug kalio, kuris reikalingas normaliai raumenų ir nervų sistemos veiklai.

Net keista, kad Dievas uždraudė Ievai ir Adomui ragauti tokio vertingo vaisiaus. O gal tiesa ta, kad ten buvo visai ne obuolys?


SUDEDAMOSIOS DALYS

Obuoliai.


Rašyti apžvalgą

Žymos: obuolių, traškučiai, „krimst“, becukriai, saldėsiai