Palo Santo medžio lazdelės smilkalai


  • Prekės kodas: Smilkalai-1
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 2,00€
Palo Santo medžio lazdelės smilkalai

Kas yra „Palo Santo“?

„Palo Santo“ ispanų kalbos reiškia „Šventasis medis“. Šis, drėgnuose tropikų miškuose augantis stebuklas vertinamas kaip puikus medienos išteklius, ypatingai naudojamas drožiniams, gvajakolių aliejui, kvepalams ir prausimosi priemonėms gaminti, be abejonės medis turi ir vaistinių savybių, turinčių akivaizdžią naudą žmogaus fizinei ir emocinei sveikatai. Taip pat būtina paminėti ir bene svarbiausią dalyką – tai „Palo Santo“ skleidžiamą aromatą, kurį tarp gausybės tropinių augalų atpažintų kiekvienas. Būtent ši medžio dalis yra bene vertingiausia mums.


„Palo Santo“ smilkymo lazdelių gamyba

Natūralaus „Palo Santo“ medžio aromato išgavimas – ganėtinai ilgai trunkantis procesas. Vidutiniškai medis gyvuoja iki 40 metų, o po savo mirties turi dar 10 metų išgulėti nejudinamas, tam, kad medienos viduje prasidėtų natūralūs cheminiai procesai. Tiek laiko išgulėjęs medis įgauna ne tik aromatinių, bet ir gydomųjų savybių. Smilkymui naudojama sutrešusio medžio šerdis, kuri nulupama su mečete iki 10 cm ilgio ir 1 cm pločio. Vėliau, jau apdirbtos lazdelės sudedamos į maišus, kurie keliauja peržiūrai. Peržiūros metu „Palo Santo“ lazdelės perrenkamos, tad visos, kurios neatitinka reikalavimų yra atskiriamos. Tinkamų lazdelių vėliau laukia trijų dienų distiliavimo ir sterilizavimo (30 minučių virimo 100 laipsnių temperatūroje) procesai, po kurių smilkymo lazdelės paruošiamos pakavimui ir galiausiai pardavimui.


Teigiamos „Palo Santo“ savybės

„Palo Santo“ medžio aromatas seniai žinomas kaip antidepresantas ir antiseptikas, taip pat puikiai pasitarnauja kovoje prieš peršalimą ar gripą, nerimą, stresą, pyktį, panikos priepuolius, galvos skausmus, astmą, įvairius uždegimus ir dar daugybę negalavimų.

Smilkomos lazdelės – tikras pagalbininkas aromaterapijoje, o taip pat masažų metu, kuomet norima sustiprinti atpalaiduojamosios ar gydomosios procedūros poveikį. Jeigu jaučiatės nusilpę po ligos – „Palo Santo“ smilkymas padės greičiau atstatyti imuninę ir nervų sistemas. Smilkydami „Šventojo“ medžio lazdeles namuose galite ne tik išvalyti norimų erdvių energiją, bet ir atsinaujinti viduje patys.


„Palo Santo“ smilkymo reikšmė


„Palo Santo“ medžio smilkalai savo energetinio valymo bei gydymo savybėmis dažnai prilyginami Baltajam šalavijui ir kedrui. Smilkoma lazdelė, tai, tarsi, stiprus vaistas, turintis dangišką savybę išlaikyti jus supančią energiją žemišką ir tyrą. Smilkymo ritualas suteikia pozityvumo ir pakelia žmogaus energetines vibracijas prieš meditaciją ar jogos užsiėmimą, padeda susilieti su visatos kūrinijos šaltiniu. Taip pat skatina kūrybiškumą ir suteikia laimės pojūtį tiems, kurie tiki „Palo Santo“ stebuklingomis galiomis. Norėdami pajusti teigiamą smilkymo poveikį savo organizmui, nepamirškite pozityvaus nusiteikimo prieš ritualą, todėl, kad būdami ramybėje ir palaimoje padėsite augalui atskleisti geriausias savo savybes visu šimtu procentų. Senovės Pietų Amerikos gyventojai „Palo Santo“ medį naudojo įvairių ritualų metu, aukojant, gydant, prašant pagalbos ar dėkojant dvasioms už suteiktą malonę, o šiandien kiekvienas gali susikurti savo pačių ritualus, skirtus pritraukti laimei, meilei, sveikatai ar sėkmei į savo gyvenimus.


Smilkymo instrukcija

„Palo Santo“ lazdelę geriausiai uždegti nuo žvakės, o tam, kad geriau įsidegtų, pakreipkite 45 laipsnių kampu uždegta dalimi į apačią. Leiskite medžio atraižėlei degti nuo 30 sekundžių iki 1 minutės ir po to užpūskite liepsną. Su smilkstančia lazdelę apeikite aplink savo darbo vietą, namus, miegamąjį ar kitas norimas erdves, kur reikalingas energetinis apvalymas. Turtingas smilkstančio „Palo Santo“ kvapas šiai akimirkai atneš ramybę ir tyrumą, kartu su teigiamais jausmais bei švaros pojūčiu jūsų viduje. Kuomet baigsite apsivalymo procesą, smilkstančią lazdelę įdėkite į ugniai atsparų indą ir leiskite jai užgesti savaime. Kiekvieną kartą ruošdamiesi smilkymo ritualui, nepamirškite, kad su ugnimi reikia elgtis atsargiai ir pagarbiai.


„Palo Santo“ – tai puiki alternatyva norintiems atsipalaiduoti, sustoti ir įsigilinti į save ar tiesiog ketinantiems susikurti pozityvią namų atmosferą. Taip pat nepamirškite apsidairyti aplink, galbūt šalia yra žmogus, kuriam šiuo metu reikia jūsų dėmesio ir šiek tiek rūpesčio? Padovanokite „Šventojo medžio” lazdeles mylimam ar artimam žmogui Kalėdų, gimtadienio ar kita ypatinga proga, tokiu būdu parodydami, jog nepamiršote ir linkite jam paties geriausio!

Rašyti apžvalgą

Žymos: palo, santo, medžio, lazdelės, smilkalai, namų, kvapai