Pieninis šokoladas su avietėmis ir mėlynėmis „Šokoladinis Saturnas“


  • 8,90€
Pieninis šokoladas su avietėmis ir mėlynėmis „Šokoladinis Saturnas“

ŠOKOLADINĖS PLANETOS – tai unikalaus dizaino gaminiai, kuriuos sukurti įkvėpė kosmoso temos aktualumas šiandieniniame pasaulyje, pirmosios turistinės kelionės į kosmosą. Ši idėja gimė dėl išskirtinės šokolado formos ir įvairių priedų sukurtų reljefų panašumo su tikromis planetomis! Šiam unikaliam gaminiui įprasminti, buvo sukurta elegantiška, auksu puošta pakuotė su rankenėle, skirta dovanai.

ŠOKOLADINIS SATURNAS – tai pieninis šokoladas su aviečių gabalėliais ir liofilizuotomis mėlynėmis. Liofilizuotos mėlynės (3 %) ir aviečių gabalėliai (4 %) šokoladui suteikia nepamirštamus skonio pojūčius, purią ir traškią tekstūrą. Tai ypatinga skonio kompozicija.

  • Švelnus pieninis šokoladas.
  • Praturtintas liofilizuotomis avietėmis ir mėlynėmis.
  • Dėžutės nugarėlėje – daug įdomių faktų apie Saturną.


SUDĖTIS: pieninis šokoladas (cukrus, kakavos sviestas, nenugriebto pieno milteliai, kakavos masė, išrūgų milteliai, pieno riebalai, emulsikliai (sojų lecitinas, poliglicerolio poliricinoleatas), kvapioji medžiaga vanilinas), aviečių granulės 4 % (gliukozės sirupas, cukrus, avietės (20 %), tirštiklis E 401), džiovintos mėlynės (3 %). SKAIDULINIŲ MEDŽIAGŲ ŠALTINIS. Pieniniame šokolade kakavos sausųjų medžiagų – ne mažiau kaip 32,1 %, pieno sausųjų medžiagų – ne mažiau kaip 14,7 %.


Šokolado kilmė: ES ir ne ES. Alergenai: gali būti žemės riešutų ir kitų riešutų pėdsakų.


MAISTINĖ VERTĖ (100 G)

Energinė vertė – 2 189 kJ / 523 kcal

Riebalai – 26,9 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių – 17,7 g

Angliavandeniai – 57,3 g, iš kurių cukrų – 55,3 g

Baltymai – 5,3 g

Druska – 0,2 g


Šokolado laikymo laikyti sausoje vėsioje vietoje (nuo +15 ˚C iki +21 ˚C temperatūroje, esant santykiniam oro drėgnumui – ne daugiau kaip 75 proc.). Prekės negali būti laikomos tiesioginiuose saulės spinduliuose apšviestoje vietoje bei kartu su aštrų kvapą skleidžiančiais produktais.

Rašyti apžvalgą

Žymos: pieninis, šokoladas, avietėmis, mėlynėmis, „šokoladinis, saturnas“, šokoladas