Pieninis šokoladas su lazdyno riešutais „Šokoladinis Marsas“


 • 8,90€
Pieninis šokoladas su lazdyno riešutais „Šokoladinis Marsas“

ŠOKOLADINĖS PLANETOS – tai unikalaus dizaino gaminiai, kuriuos sukurti įkvėpė kosmoso temos aktualumas šiandieniniame pasaulyje, pirmosios turistinės kelionės į kosmosą. Ši idėja gimė dėl išskirtinės šokolado formos ir įvairių priedų sukurtų reljefų panašumo su tikromis planetomis! Šiam unikaliam gaminiui įprasminti, buvo sukurta elegantiška, auksu puošta pakuotė su rankenėle, skirta dovanai.

ŠOKOLADINIS MARSAS – tai pieninis šokoladas su nesmulkintais lazdyno riešutais. Šis šokolado derinys – itin gardus, traškus ir visų mėgstamas. Tikra saldumynų klasika! 

 • Švelnus pieninis šokoladas.
 • Gausiai praturtintas lazdynų riešutais (25 %).
 • Dėžutės nugarėlėje – daug įdomių faktų apie Marsą.

 • SUDEDAMOSIOS DALYS

  Pieninis šokoladas (cukrus, kakavos sviestas, nenugriebto pieno milteliai, kakavos masė, išrūgų milteliai, pieno riebalai, emulsikliai (sojų lecitinas, poliglicerolio poliricinoleatas), kvapioji medžiaga vanilinas), lazdyno riešutai (25%). SKAIDULINIŲ MEDŽIAGŲ ŠALTINIS. Pieniniame šokolade kakavos sausųjų medžiagų – ne mažiau kaip 32,1 %, PIENO sausųjų medžiagų – ne mažiau kaip 14,7 %. Šokolado kilmė: ES ir ne ES


  Alergenai: gali būti žemės riešutų ir kitų riešutų pėdsakų.


  MAISTINĖ VERTĖ (100 G)

  Energinė vertė – 2 976 kJ / 575 kcal

  Riebalai – 39,6 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių – 15,4 g

  Angliavandeniai – 44,2 g, iš kurių cukrų – 42,7 g

  Skaidulinės medžiagos – 4 g

  Baltymai – 8,5 g

  Druska – 0,15 g


  Šokolado laikymo laikyti sausoje vėsioje vietoje (nuo +15 ˚C iki +21 ˚C temperatūroje, esant santykiniam oro drėgnumui – ne daugiau kaip 75 proc.). Prekės negali būti laikomos tiesioginiuose saulės spinduliuose apšviestoje vietoje bei kartu su aštrų kvapą skleidžiančiais produktais.

  Rašyti apžvalgą

  Žymos: pieninis, šokoladas, lazdyno, riešutais, „šokoladinis, marsas“, šokoladas