Vaisių sulčių guminukai „Broliai lokiai“


  • Prekės kodas: Vaisių sulčių guminukai
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Grynasis kiekis: 100.00g

  • 3,30€
Vaisių sulčių guminukai „Broliai lokiai“

Vaisių sulčių guminukai „Broliai lokiai“ su medumi – lietuviški tropikai Tavo burnoje! Saulės sunokintų vaisių ir uogų bei laimingų bičių laimingo medaus skonio guminukai akimirksniu įsibraus į širdį ir garsiai užriaumos – noriu dar!

Vaisių sulčių guminukai „Broliai lokiai“ su medumi – iš vaikystės prisiminimų gimęs produktas. Šeimoje juos mėgstame visi, linksmai kremtame pasidalindami! Jie nuspalvinti saulės, kvepiantys prinokusiais vaisiais ir uogomis (citrinomis, vyšniomis, pasiflorais) bei lietuviškų pievų medumi. Vaisių sulčių guminukai yra laimingi ir draugiški, kaip tie rankomis susikibę broliai lokiai...

O ar matėte, kiek juose vitaminų ir kitų žmogaus organizmui naudingų medžiagų? Vaisių sulčių guminukai „Broliai lokiai“ – ne tik įtraukiančiai skanūs, bet ir aukštos kokybės, sveiki, mat jiems gaminti cukrus yra pakeistas natūraliu medumi. Užkandžiausite skaniai, naudingai ir be sąžinės graužimo.

Medaus skonio guminukai „Broliai lokiai“ ne tik nuteiks linksmai, bet ir privers gomurį riaumoti iš malonumo – noriu dar! O ką, jauskitės laimingi! Jei ir pasireikš koks „šalutinis poveikis“, tai tik tapsite linksmesni, draugiškesni ir smagesni!


SUDEDAMOSIOS DALYS

Medus 10 %, želatina, vaisių sulčių koncentratas 1,5 % (citrinų, vyšnių, pasiflorų), citrinų rūgštis, folio rūgštis, bičių vaškas, gliukozės sirupas, pantoteno rūgštis, nikotinamidas, biotinas, vitaminai: B1, B2, B6, B12, C ir E.


MAISTINĖ VERTĖ (100 G)

Energetinė vertė – 1 436 kJ / 338 kcal

Riebalai – 0,1 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių – 0,1 g

Angliavandeniai – 75,9 g, iš kurių cukrų – 55,9 g

Skaidulinės medžiagos – 0,1 g

Baltymai – 6,4 g

Druska –0,1 g

Rašyti apžvalgą