Aliejinis šveičiamasis kremas su gintaru veidui


  • 8,00€
Aliejinis šveičiamasis kremas su gintaru veidui

Šis aliejinis šveičiamasis kremas – labai švelnus, praturtintas Kupuaku sviestu. Šveitimo funkciją čia atlieka labai smulkus gintaro smėlis. Gintaro smėlis, kurį mes naudojame, gaunami iš suakmenėjusios „Pinus succinifera“ dervos, kuri yra sumalama. Gintaro dalelės suapvalėja ir yra mažesnės nei 400 mikrometrų. Tokios frakcijos gintaras puikiai šalina visus nešvarumus, negyvąsias ląsteles, kartu pamasažuoja veido odą jos nepažeisdamas. Po šveičiamojo kremo panaudojimo, oda pasidarys skaistesnė, šviežesnė. Kadangi negyvos veido odos ląstelės pasišalins, veido spalva įgis sveikos, skaisčios spalvos. Po tonizuojančio šveitimo, veido oda bus paruošta veido odos serumo ar kremo tepimui.


NAUDOJIMAS

Nedidelį kiekį tepti masažiniais judesiais ant drėgnos veido odos. Masažuoti kelias minutes. Nuplauti šiltu vandeniu. Kontakte su vandeniu, šis prausiklis virsta emulsija ir lengvai nusiplauna. 


SUDEDAMOSIOS DALYS

Vitus vinifera (Grape) seed oil, Theobroma grandiflorum (Cupuacu) Butter, MIPA Cocoyl Sarcosinate, Polyglyceryl-3, Polyricinoleate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Polyglyceryl-3 Caprate, Amber, Hydrogenated Rapeseed Oil, Citrus grandis (Grapefruit) Peel Oil, Eucalyptus globulus (eucalyptus) oil, Tocopherol, *Limonene, *Citral.


Gintaras – tai organinės kilmės mineralas, susidaręs sustingus sakams. Šis mineralas, vertinamas jau senosiose žmonių civilizacijose – sen. Egipte ir Romoje, Kinijos bei Japonijos imperijose. Žmonės ne tik puošdavosi šiuo išskirtiniu mineralu, bet ir naudojo jį liaudies medicinoje. Nuo seno žinoma, kad smilkomas gintaras, patalpoms suteikia kvapnų gamtos ir sakų aromatą, „švarina“ patalpą, yra vaistas nuo kvėpavimo takų ligų bei turi raminantį poveikį. Šiomis dienomis iš gintaro išgaunama gintaro rūgštis, naudojama kosmetikos gamyboje ir medicinoje. Laikoma, kad masažuojant, prausiant kūną su gintaro dulkėmis prisotintais gaminiais, suaktyvėja kraujo apytaka, sužadindama audinių atsinaujinimą, gerindama odos elastingumą.

Kupuaku sviestas – tai produktas, gaunamas iš laukiniuose atogrąžų miškuose augančių stambiažiedžių kakavmedžių vaisių sėklų. Sviestas dėl savo konsistencijos ir sausą odą drėkinančių, maitinančių savybių kosmetikoje yra labai vertinamas. Šis sviestas yra puikus emolientas, odos minkštiklis dėl savotiškos oleino, palmitino, stearino riebalų rūgščių kompozicijos. Naudodamos produktus su šiuo sviestu, odai padėsite ilgiau būti drėgnai ir glotniai dėl jo turimų „surišančių“ savybių.

Rašyti apžvalgą

Žymos: aliejinis, šveičiamasis, kremas, gintaru, veidui, kosmetika