Baltasis šokoladas su uogomis ir vaisiais „Šokoladinė saulė“


  • 10,50€
Baltasis šokoladas su uogomis ir vaisiais „Šokoladinė saulė“

ŠOKOLADINĖS PLANETOS – tai unikalaus dizaino gaminiai, kuriuos sukurti įkvėpė kosmoso temos aktualumas šiandieniniame pasaulyje, pirmosios turistinės kelionės į kosmosą. Ši idėja gimė dėl išskirtinės šokolado formos ir įvairių priedų sukurtų reljefų panašumo su tikromis planetomis! Šiam unikaliam gaminiui įprasminti, buvo sukurta elegantiška, auksu puošta pakuotė su rankenėle, skirta dovanai.

ŠOKOLADINĖ SAULĖ – turtingo skonio baltasis šokoladas, kuriame subtiliai susipina karčiųjų spanguolių (10,7 %), rūgščiųjų citrinų (3,5 %), saldžių mėlynių (3,5 %) ir saldžiarūgščių aviečių (3,5 %) skonių paletė. Šios uogos ir vaisiai išsiskiria puikiu aromatu ir spalvomis, kurios vilioja ir kviečia mėgautis. Švelnus ir saldus baltasis šokoladas. Praturtintas uogomis ir vaisiais. Dėžutės nugarėlėje – daug įdomių faktų apie Saulę!


SUDEDAMOSIOS DALYS

Baltasis šokoladas (cukrus, kakavos sviestas, nenugriebto pieno milteliai, emulsiklis sojų lecitinas, vanilės kvapioji medžiaga), cukruotos spanguolės 10,7 % (spanguolės 55 %, cukrus 44 %, saulėgrąžų aliejus), džiovintos mėlynės 3,5 %, aviečių granulės 3,5 % (gliukozės sirupas, cukrus, avietės 20 %, tirštiklis natrio alginatas), citrinų granulės 3,5 % (gliukozės sirupas, koncentruotos citrinų sultys 10 %, cukruoti abrikosai, modifikuotas bulvių krakmolas, tirštiklis natrio alginatas, kvapioji medžiaga).

Alergenai: sojų lecitinas, pienas ir jo produktai. Gali būti glitimo, žemės riešutų ir kitų riešutų pėdsakų.


MAISTINĖ VERTĖ (100 G)

Energetinė vertė – 2 153 kJ / 515 kcal

Riebalai – 28 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių – 16,8 g

Angliavandeniai – 60 g, iš kurių cukrų – 55 g

Baltymai – 4,9 g

Druska – 0,2 g


Šokolado laikymo laikyti sausoje vėsioje vietoje (18 ± 3 °C temperatūroje, esant santykiniam oro drėgnumui – ne daugiau kaip 75 proc.). Prekės negali būti laikomos tiesioginiuose saulės spinduliuose apšviestoje vietoje bei kartu su aštrų kvapą skleidžiančiais produktais.

Rašyti apžvalgą

Žymos: baltasis, šokoladas, uogomis, vaisiais, „šokoladinė, saulė“, šokoladas