Dantų šepetėlis „Radius Source“ minkštais šereliais


 • Prekės kodas: Dantų šepetėlis-2
 • Prieinamumas: Sandėlyje

 • 11,49€
Dantų šepetėlis „Radius Source“ minkštais šereliais

Dantų šepetėlis „Radius Source“ minkštais šereliais yra plačia galvute ir patogiai valdoma rankenėle – užtikrina ypatingą komfortą ir švarą. Be BPA, latekso ir pftalatų. Tinka veganams.

„Radius Source“ dantų šepetėlių privalumai:

 • Gražios ergonomiškos ilgai tarnaujančios rankenėlės pagamintos iš natūralių perdirbtų medžiagų be BPA ir kenksmingų dažiklių: perdirbto popieriaus, perdirbto medžio arba perdirbtų dolerių (išsirinkti galite mūsų parduotuvėje, perkant internetu – pasirinkimo galimybės nėra).
 • Kairės ir dešinės rankos pasirinkimo galimybė užtikrina odontologų rekomenduojamą valymo kampą ir švelnumą valant dantis bei masažuojant dantenas.
 • Šepetėlio galvutėje yra 4 500 (du kartus daugiau nei įprastai) švelnių lyg aksomas šerelių.
 • Ilgi ir lankstūs galvutės šereliai idealiai išvalo tarpdančius. 
 • Vėduoklės principu išdėstyti galvutės šereliai ženkliai padidina valymo efektyvumą. 
 • Nelūžtantis „lieknas“ galvutės kotelis palaiko tinkamą spaudimą valymo metu.
 • Du kartus mažiau plastiko šepetėlio galvutėje garantuoja gerą dantų priežiūrą siaurose ir sunkiau pasiekiamose burnos vietose.
 • Bio plastiko rankenėlė ir augalinės kilmės šereliai gaminami tausojant gamtos išteklius.
 • „Radius“ – vieninteliai natūralūs dantų šepetėliai, patvirtinti ADA (Amerikos odontologų sąjungos).
 • „Radius“ dantų šepetėlius pamėgo tokios pasaulio garsenybės, kaip Sting, Cher, Jane Fonda, Whoopi Goldberg, Martha Stewart ir kiti.


„Radius“ dantų šepetėlių rankenėlės yra iš bioplastiko, pagaminto iš celiuliozės, gautos perdirbant atsinaujinančių miškų medieną. Augaliniai šereliai gaminami iš ricinų aliejaus. Šios medžiagos yra natūralūs bioplastikai, geresnis pasirinkimas vartotojams ir aplinkai nei tradicinis iš naftos gaminamas plastikas.

„Radius“ plastikas ir šereliai dažomi FDA patvirtintais dažais. Jie atitinka FDA ir Europos standartus.


RADIUS gimė 1983 metais Tortolos saloje Karibų jūroje, kur du geri draugai Jamesas O’Halloran ir Kevinas Foley, architektai novatoriai, nutarė patobulinti kasdienę prekę, naudojamą daugumos planetos gyventojų – dantų šepetėlį.

„Radius“ vizija – perkurti kasdienes priemones suteikiant keturis privalumus: intuityvų dizainą, radikalią išvaizdą, realų poveikį ir naudojimo malonumą. Ši misija skatina „Radius“ kurti gerai apgalvotus, turinčius didesnę vertę, unikalaus dizaino produktus žmonių gerovei visame pasaulyje, mažinant naudojamus resursus ir taupant energiją.

Per paskutiniuosius penkiasdešimt metų nepakitusios išvaizdos – griozdiška stačiakampe galvute ir kietais sintetiniais šereliais, dantų šepetėlis reikalavo radikalių pokyčių. Prireikė maždaug metų, kol dienos šviesą išvydo revoliucingas „Radius“ dantų šepetėlis, taikliai pavadintas „Original“, iki šiol pirmaujantis pagal pardavimus visoje kolekcijoje. Radikalaus dizaino revoliucingas dantų šepetėlis užtikrina realų poveikį ne tik valant dantis, bet ir masažuojant dantenas, garantuoja šviežumo ir gaivos pojūtį tarsi atlikus profesionalę burnos higieną.

„Radius Original“ šepetėlyje buvo panaudota keturis kartus daugiau nei įprastai 5500 labai plonų šerelių (2/3 plonesnių nei Oral B40). Pirmą kartą panaudota ovali galvutės forma su asimetriškai išdėstytais šereliais, kurią po 1992 metų ėmė kopijuoti dauguma dantų šepetėlių gamintojų. „Radius Original“ šepetėlio kotelis buvo pagamintas iš atsinaujinančių miškų medienos celiuliozės plastiko, savo spalva ir tekstūrą primenančio gludintą pajūrio stiklą. 1984 metais „Radius Original“ dantų šepetėliui paskirtas „Accent On Design“ apdovanojimas už geriausią inovatyvų dizainą.

Netrukus ėmė gausėti gerbėjų ratas. Kartą paskambino dainininkas Stingas ir paklausė, kur galėtų įsigyti „Radius“ dantų šepetėlių savo koncertiniam turui. Woopi Goldberg papasakojo apie „Radius“ televizijoje, Robertas Redfordas negalėjo apseiti be mėgstamo dantų šepetėlio, Jane Fonda patalpino po vieną dantų šepetėlį kiekvienoje iš savo prabangių vilų, o Cher atsisakė atiduoti savo dantų šepetėlį dailininkui, kuris norėjo priklijuoti jį prie drobės.

„Radius“ didžiuojasi būdami vieni iš nedaugelio dantų šepetėlių gamintojų, turinčių nuosavą gamybą JAV ir naudodami savo pačių liejimo ir šerelių tvirtinimo mašinas. „Radius“ – šeimos verslas, kuriam vadovauja moterys. Gamykla įsikūrusi restauruotame 20000 kv. pėdų malūne, pastatytame 1863 metais Amišų šalyje Pensilvanijoje. Gamybos procese įdiegtos pačios pažangiausios saulės energiją naudojančios mašinos, per paskutinius penketą metų vandens naudojimą pavyko sumažinti net 20 kartų.


Kilmė – JAV.

Rašyti apžvalgą

Žymos: dantų, šepetėlis, „radius, source“, minkštais, šereliais, burnos, higienos, priemonės