Muilas „Medetkų“


  • Prekės kodas: Muilas Medetkų
  • Prieinamumas: 2-3 Days
  • Grynasis kiekis: 110.00g

  • 4,90€*** Išparduota ***

Muilas „Medetkų“

Puoselėjantis muilas išsausėjusiai ir jautriai odai.

Šis medetkų muilas – tai jautrios, pažeistos, vėjo nugairintos odos ramintojas. Dažna moteris yra girdėjusi apie stebuklingas gydomąsias darželio augalo medetkos savybes. Ši oranžinė dekoratyvi gėlelė, iki Lietuvos atkeliavusi net iš Egipto, sėkmingai prigijusi mūsų atšiauriame klimate, nuo seno garsėja kaip augalas, apsaugantis nuo odos, virškinamojo ir lytinių organų infekcijų, kurias sukelia virusai ir bakterijos. Šis augalas aktyviai naudojamas tiek liaudies, tiek šiuolaikinėje medicinoje ir yra daugelio vaistų, skirtų žaizdų, išbėrimų, nudegimų, sudėtinė dalis. Šiame muile susijungia stiprus medetkų aromatas ir geriausios šio augalo raminančios, gydančios savybės, pastiprintos kokoso, alyvuogių, sojos pupelių aliejų tausojančiomis savybėmis.


NAUDOJIMAS. Gerai išmuiluokite veidą, kūną, rankas ir gausiai nuplaukite šiltu vandeniu. Tinka jautriai, išsausėjusiai ir aplinkos veiksnių pažeistai odai.

Veido valymui naudokite UAB „Natūralūs turtai“ gaminamą Micelinį vandenį su Levandų hidrolatu ir alijošiumi, veido odą patepkite „Medetkų“ kremu su kofermentu Q10, o kūno odą ir sausiausias jo vietas – alkūnes, kelius, – pamaitinkite „Medetkų“ kūno kremu.


SUDEDAMOSIOS DALYS

Sodium Cocoate, Sodium Palmate, Sodium Sunflowerate, Sodium Canolate, Sodium olivate, Thymus vulgaris (Thyme) Oil, Beeswax (Cera alba), ci77288, ci77289, ci77007, *Linalool, *Limonene.


Rašyti apžvalgą

Žymos: muilas, „medetkų“, kosmetika