Ekologiškos lukštentos sezamų sėklos


  • Prekės kodas: Sezamo sėklos
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Grynasis kiekis: 1.00kg

  • 13,00€
Ekologiškos lukštentos sezamų sėklos

Sezamo sėklos – vienas seniausių žinomų prieskonių pasaulyje. Indijoje šios sėklos laikomos nemirtingumo simboliu, o senovėje moterys šias sėklas valgydavo norėdamos kaip įmanoma ilgiau išsaugoti grožį ir jaunystę.

Sėklose daug mineralų: magnio, kalcio, fosforo, cinko, seleno. Ypač gausu geležies, vitamino B1 bei naudingųjų skaidulų. Sezamo sėklos pasižymi dviem unikaliomis, cholesterolį mažinančių savybių turinčiomis medžiagomis: sezaminu ir sezamolinu. Negana to, šios sėklos padeda stabilizuoti aukštą kraujospūdį bei aprūpina organizmą vitaminu E. Nustatyta, jog sezamo sėklos apsaugo kepenis nuo oksidacijos ir šio proceso sukeliamos žalos.


NAUDOJIMAS

Šios mažytės sėklytės pasižymi nuostabiu riešutų skoniu ir maloniu traškumu, todėl jos yra patrauklus priedas prie daugybės patiekalų. Kepant sezamo sėklas galima pabarstyti ant duonos, bandelių ar sausainių, išryškės subtilus, žemiškas skonis ir tekstūra. Skrudintos sezamo sėklos sustiprina salotų ir bulvyčių skonį, suteikdamos puikų kontrastą žalumynams ir daržovėms. Ar puošiate pikantišką patiekalą, ar norite pagerinti patiekalo tekstūrą, sezamo sėklos yra universalus kulinarinis sąjungininkas, galintis pagerinti jūsų patiekalų skonį ir maistingumą.

PASTABA. Čia pateikta informacija negali būti interpretuojama kaip gydymo ar kitokio pobūdžio sveikatos klausimų sprendimo rekomendacija. Raginame sprendimus, susijusius su asmenine sveikata, priimti asmeniškai, įvertinus įvairius informacijos šaltinius.


Kilmės šalis – Paragvajus

Rašyti apžvalgą