Muilas „Levandų“


  • Prekės kodas: Muilas Levandų
  • Prieinamumas: 2-3 Days
  • Grynasis kiekis: 110.00g

  • 4,90€*** Išparduota ***

Muilas „Levandų“

Puoselėjantis odą, levandų aromato muilas su baltuoju kosmetiniu moliu.


Šis moteriškas, Levandų kvapo, gausiai putojantis muilas – ir švelniai drėkina, ir pamaitina odą dėl muilo sudėtyje esančių aliejų gausos. Levandų eterinio aliejaus kvapas, nuo seno siejamas su moteriškumu, mažai alergizuojantis, nuramins mintis po sunkios dienos, atpalaiduos kūną ir aliejais prisotins pavargusį veidą ir kūną, o baltasis kosmetinis molis atliks odos valomąjį darbą. Jums liks tik pasiduoti apimančiam komforto jausmui ir mintimis nusikelti į romantiškus jausmus keliantį Provansą, levandų augintojų ir puoselėtojų kraštą.


NAUDOJIMAS. Švelniais judesiais išmuiluokite kūną, leiskite jam minutėlę prisisotinti levandų aromato ir nuplaukite šiltu vandeniu. Kad dar labiau sustiprintumėte levandų dvelksmą ant savo veido ir kūno, patariame išbandyti ir šiuos Levandos eteriniais aliejais prisotintus produktus: hodrolatą „Levanda“, kietąjį šampūną „Levanda“, kietuosius kvepalus „Levanda“.


SUDEDAMOSIOS DALYS

Sodium Sunflowerate, Sodium Cocoate, Sodium Palmate, Sodium Grapeseedate, Lavandula Angustifolia, Sodium Castorate, Kaolinite, ci77007, *Linalool, *Limonene, *Yra kvapo sudėtyje

Rašyti apžvalgą

Žymos: muilas, „levandų“, kosmetika