Muilas „Raganų juodasis“


  • Prekės kodas: Muilas Raganų juodasis
  • Prieinamumas: 2-3 Days
  • Grynasis kiekis: 110.00g

  • 4,90€*** Išparduota ***

Muilas „Raganų juodasis“

Valantis, detoksikuojantis muilas moterims su moliu, anglimi ir žolelėmis.


Paslaptingi būrimai, slapčiausi žolelių nuovirai, mistiniai gijimai ir užkalbėjimai – raganų kasdienybė. Išties, senovėje raganomis buvo vadinamos moterys, kurios pažinojo gamtą, žinojo augalų, mineralų ir kitų gamtos turtų gydomąsias savybes bei mokėjo jas pritaikyti įvairioms gyvenimo situacijoms. Šis, mūsų kurtas, išskirtinių savybių muilas, kuriam spalvos ir paslapties suteikia anglis ir molis, o svaigų aromatą – dilgėlės, varnalėšos ir kitos žolelės, jums suteiks ypatingų pojūčių. Laikoma, kad molis atkemša odos poras, anglis padeda iš organizmo per poras pasišalinti susikaupusioms kenksmingoms medžiagoms, o naudojami žolelių nuovirai – suteikia kūnui gyvybės ir jaunatviškumo pojūtį.

Norime tikėti, tai ir pajausite nusipraususios juo mėnesienos šviesoje, tekančiame vandenyje... :)

Tegu veikia Raganų burtai! Jei savyje pajusite energijos pliūpsnį – tai raganų dovana jums!


NAUDOJIMAS. Švelniai išmuiluokite visą kūną muilu ir nuplaukite šiltu tekančiu vandeniu. Po kūno prausimo, nepamirškite jį palepinti mūsų gaminamu „Levandų“ ar „Medetkų“ kūno kremu, rankas patepti – puoselėjančiu Kremu rankoms „Medetka“ arba „Kanapė“, o veidą atgaivinkite aliejiniu serumu veidui „Deivė“ ir kremu veidui.


SUDEDAMOSIOS DALYS

Sodium Cocoate, Sodium Palmate, Sodium Sunflowerate, Sodium Sesamate, Sodium hempseedate, Sodium shea butterate, Bentonite Clay, Cymbopogon schoenanthus oil, Pinus sylvestris Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Charcoal, Arctium Lappa Root Extract, Urtica dioica Leaf Powder, *Citral, *Linalool, *Limonene.*kvapo sudedamosios dalys.

Kanapių sėklų aliejus – vertingas dėl sudėtyje esančių vitaminų A, B1, B2, B3, B6, C, D, ir E, kalcio, magnio, kalio, geležies, cinko ir kitų mikroelementų. Tai vienintelis augalas, sudėtyje turintis D vitamino, būtino kalio absorbcijai. Kanapių aliejus itin vertinamas dėl organizmui ir odai svarbių riebiųjų rūgščių: Omega-3, Omega-6 ir Omega-9, kurios sudaro net 80 %. Kanapių aliejuje gausu amino rūgščių ir proteino. Šio aliejaus sudėtyje yra chlorofilo, žalios spalvos augalinio pigmento, kuris lapus nudažo žaliai. Chlorofilas valo organizmą nuo kancerogeninių ir mutageninių medžiagų, stimuliuoja kraujo gamybą, stiprina imunitetą, skatina greitesnį ląstelių augimą ir stiprina jų sieneles, stabdo bakterijų dauginimąsi.

Dilgėlė kartais nepelnytai vadinama piktžole, kuri tik dilgina. Bet tiek liaudies, tiek tradicinėje medicinoje, dilgėlė iš tiesų užima garbingą vietą ir yra nepamainomas vaistas nuo daugelio ligų. Senovės egiptiečiai šia žole gydė artritą, odos uždegimus, o senovės Romos kariai įtrindavo savo kūną, norėdami, kad kūnas ilgiau išlaikytų šilumą. Šiomis dienomis dilgėlė gausiai naudojama ir kosmetinėse priemonėse, įvairiuose kremuose kaip medžiaga, kuri padeda puoselėti ir prižiūrėti uždegiminius procesus.

Rašyti apžvalgą

Žymos: muilas, „raganų, juodasis“, kosmetika