Muilas „Nida“


  • Prekės kodas: Muilas Nida
  • Prieinamumas: 2-3 Days
  • Grynasis kiekis: 110.00g

  • 4,90€*** Išparduota ***

Muilas „Nida“

Šveičiantis muilas su Nidos ir gintaro smėliu.

Įkvėpti meilės Nidai, sukūrėme muilą praturtintą gintaro ir Nidos smėliu. Kiekvienas gabalėlis yra unikalus savo raštu ir tekstūra. Šis muilas primena Nidos kopų peizažus, marių ir jūros bangas, šokančias nenuspėjamuose vakarų vėjuose. Gintaras nuo seno žinomas kaip mineralas, kuris smilkinamas valo orą, ramina nervų sistemą. Iš gintaro taip pat išgaunama gintaro rūgštis, naudojama kosmetikoje pristabdyti odos senėjimo procesus. Mūsų muile panaudotas Nidos smėlis ir gintaras, padės nuo kūno pašalinti negyvas odos ląsteles, aktyviai išmasažuos ir pabudins odą. Po muilavimosi šiuo muilu, tikėtina, pasijausite kaip po gero masažo. Skirta – ypatingų pojūčių mėgėjams.


NAUDOJIMAS. Gerai išmuiluokite visą kūną, aktyviau pamasažuokite tas kūno vietas, kuriose jaučiate, kad susikaupęs negyvo epidermio sluoksnis. Skirtas viso kūno priežiūrai, nesausina ir „nesutraukia“ odos. Po prausimosi šiuo muilu, būtinai pamaitinkite visą savo kūną mūsų „Medetkų“  kūno kremu ar aliejumi kūnui. Kas nebandėte, siūlome išbandyti mūsų kietąjį kūno sviestą.


SUDEDAMOSIOS DALYS

Sodium Cocoate, Sodium Sunflowerate, Sodium Palmate, Sodium Olivate, Sodium Castorate, Lavandula angustifolia (Lavander) Flower Oil, Sand, Pinus Sylvestris (Pine) Leaf Oil, Amber sand, *Linalool, *Limonene.


Kokoso aliejus – išgaunamas iš riešutinių kokospalmių vaisių viduje esančio minkštimo. Kokoso aliejus turi nemažą kiekį sočiųjų riebalų ir yra gausus įvairių rūgščių naudingų sveikatai. Šis aliejus plačiai naudojamas natūralios kosmetikos ir plaukų priežiūros gamyboje, nes turi antioksidacinių savybių, todėl saugo nuo odos degeneracijos ir pristabdo pirmalaikį odos senėjimą.

Gintaras – tai organinės kilmės mineralas, susidaręs sustingus sakams. Šis mineralas, vertinamas jau senosiose žmonių civilizacijose – sen. Egipte ir Romoje, Kinijos bei Japonijos imperijose. Žmonės ne tik puošdavosi šiuo išskirtiniu mineralu, bet ir naudojo jį liaudies medicinoje. Nuo seno žinoma, kad smilkomas gintaras, patalpoms suteikia kvapnų gamtos ir sakų aromatą, „švarina“ patalpą, yra vaistas nuo kvėpavimo takų ligų bei turi raminantį poveikį. Šiomis dienomis iš gintaro išgaunama gintaro rūgštis, naudojama kosmetikos gamyboje ir medicinoje. Laikoma, kad masažuojant, prausiant kūną su gintaro dulkėmis prisotintais gaminiais, suaktyvėja kraujo apytaka, sužadindama audinių atsinaujinimą, gerindama odos elastingumą.

Nidos smėlis – vienas smulkiausių polimineralinių smėlių pasaulyje. Tai miniatiūrinės tokių mineralų kaip kvarcas, feldšpatas, granatas, dalelės. Kiekvienas, vaikščiojęs basomis pėdomis mūsų pajūryje, jau įsitikino koks glamonėjantis ir stimuliuojantis gali būti šio smėlio masažas. Todėl šį gamtos turtą savo muile nusprendėme panaudoti ir mes, linkėdami natūralaus, gamtos suteikto masažo Jums.

Rašyti apžvalgą

Žymos: muilas, „nida“, kosmetika