Muilas „Pilies damų“


  • Prekės kodas: Muilas Pilies damų
  • Prieinamumas: 2-3 Days
  • Grynasis kiekis: 110.00g

  • 4,90€*** Išparduota ***

Muilas „Pilies damų“

Moteriškas bijūnų aromato muilas su natūraliu šilku.


Pilių, dvarų istorijos mus vilioja savo paslaptingumu. Bandome įsivaizduoti nuostabius sodus, kerinčius rožių, jazminų krūmų, bijūnų žydėjimus, kurių aromatas užburė ne vieną širdį ir slepia ne vieną romantišką istoriją. Kurdami šį muilą, įsivaizdavome paslaptingas dvarų damas, siuvinėjančias ir neriančias nuostabiausių raštų servetėles iš šilkinių siūlų savo prašmatniems salionams, o gal kraičiui. Juk kur damos, ten ir jaunikaičiai ant baltųjų žirgų. Norėdami atkartoti šią kompoziciją, Pilies damų muilą sukūrėme praturtindami jį kvapniu eteriniu aliejumi ir natūraliu šilku, suteikiančiu tikroms damoms švytinčią ir glotnią lyg šilkas odą.


NAUDOJIMAS. Švelniai išmuiluoti veido ir kūno odą, nuplauti šiltu vandeniu. Tikroms damoms, po vonios procedūrų, siūlome atgaivinti kūną, veidą ir plaukus „Rožių“ hidrolatu, smilkinius ir kaklą pakvėpinti kietaisiais kvepalais „Deivė“, veidą pamaitinti geliniu serumu „Deivė“.


SUDEDAMOSIOS DALYS

Sodium Cocoate, Sodium Sunflowerate, Sodium Palmate, Sodium Olivate, Sodium Sesamate, Sodium Castorate, fragrance oil, Silk, ci77491, ci77007, *Citral, *Geraniol, *Limonene, *Linalool, *Citronellol.

Rašyti apžvalgą

Žymos: muilas, „pilies, damų“, kosmetika