Juodasis šokoladas su migdolais ir vyšniomis „Šokoladinė Venera“


  • 10,50€
Juodasis šokoladas su migdolais ir vyšniomis „Šokoladinė Venera“

ŠOKOLADINĖS PLANETOS – tai unikalaus dizaino gaminiai, kuriuos sukurti įkvėpė kosmoso temos aktualumas šiandieniniame pasaulyje, pirmosios turistinės kelionės į kosmosą. Ši idėja gimė dėl išskirtinės šokolado formos ir įvairių priedų sukurtų reljefų panašumo su tikromis planetomis! Šiam unikaliam gaminiui įprasminti, buvo sukurta elegantiška, auksu puošta pakuotė su rankenėle, skirta dovanai.

ŠOKOLADINĖ VENERA – tai juodasis šokoladas su traškiais migdolais ir vasaros gaivą primenančiomis vyšniomis. Puikus išraiškingo skonio derinys nustebins ir dėl vertingų priedų gausos: vyšnių – 13 % ir migdolų šokolade – 14,5 %.

  • Juodasis šokoladas, gausiai praturtintas traškiais migdolais ir džiovintomis vyšniomis.
  • Šokolade kakavos sausųjų medžiagų – ne mažiau kaip 55%.
  • Dėžutės nugarėlėje – įdomūs faktai apie Veneros planetą.


SUDEDAMOSIOS DALYS

Šokoladas (kakavos masė, cukrus, kakavos sviestas, emulsiklis sojų lecitinas, natūrali vanilės kvapioji medžiaga), migdolai (14,5 %), džiovintos vyšnios 13 % (vyšnios (83,3 %), cukrus, fruktozės sirupas, citrinų sulčių koncentratas). Daug skaidulinių medžiagų. Šokolade kakavos sausųjų medžiagų – ne mažiau kaip 55 %. Įspėjimas: gali būti vyšnių kauliukų likučių.


Alergenai: sojų pupelės ir jų produktai, migdolai. gali būti pieno, žemės riešutų ir kitų riešutų pėdsakų.


MAISTINĖ VERTĖ (100 G)

Energinė vertė – 2 238 kJ / 534 kcal

Riebalai – 32,9 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių – 15,7 g

Angliavandeniai – 47,5 g, iš kurių cukrų – 41 g

Baltymai – 7,9 g

Druska –0,02 g


Šokolado laikymo laikyti sausoje vėsioje vietoje (nuo +15 ˚C iki +21 ˚C temperatūroje, esant santykiniam oro drėgnumui – ne daugiau kaip 75 proc.). Prekės negali būti laikomos tiesioginiuose saulės spinduliuose apšviestoje vietoje bei kartu su aštrų kvapą skleidžiančiais produktais.

Rašyti apžvalgą

Žymos: juodasis, šokoladas, migdolais, vyšniomis, „šokoladinė, venera“, šokoladas